Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banská Bystrica

V slovenskom meste Banská Bystrica máme celkom 70 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Banská Bystrica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Banská Bystrica

Apartmány u Eda

10

Apartmány u Eda

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány u Eda. Apartmány u Eda ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v Banskej Bystrici, 5 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartmány u Eda sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Deluxe

9,9

Apartmán Deluxe

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Deluxe. Apartmán Deluxe sa nachádza v Banskej Bystrici, 2,1 km od Stredoslovenskej galérie. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Apartmán Deluxe sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

A modern Barn house in Brusno

9,9

A modern Barn house in Brusno

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A modern Barn house in Brusno. Ubytovacie zariadenie A modern Barn house in Brusno sa nachádza v Banskej Bystrici a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie A modern Barn house in Brusno sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dafinka

9,8

Dafinka

Ubytovanie (Apartmán) Dafinka. Apartmán Dafinka sa nachádza v Banskej Bystrici (Banskobystrický kraj), ponúka príjemnú terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a príslušenstvo na... Ubytovanie Dafinka sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Contemporary apartment with fireplace & terrace

9,8

Contemporary apartment with fireplace & terrace

Ubytovanie (Apartmán) Contemporary apartment with fireplace & terrace. Ubytovacie zariadenie Contemporary apartment with fireplace & terrace sa nachádza v Banskej Bystrici necelých 200 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km... Ubytovanie Contemporary apartment with fireplace & terrace sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán pod Vežou 1

9,8

Apartmán pod Vežou 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Vežou 1. Boasting garden views, Apartmán pod Vežou 1 offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 50 metres from Central Slovakian Gallery. Ubytovanie Apartmán pod Vežou 1 sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Ubytovacie zariadenie Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice sa nachádza v Banskej Bystrici 500 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od... Ubytovanie Skackavá apartmán v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán 27, Kamzík

9,7

Apartmán 27, Kamzík

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 27, Kamzík. Located in Banská Bystrica, just 10 km from Ski Sachticky, Apartmán 27, Kamzík provides accommodation with a restaurant, a bar, ski-to-door access and free... Ubytovanie Apartmán 27, Kamzík sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

9,7

Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin. Ubytovacie zariadenie Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v Banskej Bystrici 700 metrov od Stredoslovenskej... Ubytovanie Bakošova príjemný 2 izbový byt v centre Banskej Bystrice, 24h checkin sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica

9,7

Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica. Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica sa nachádzajú v Banskej Bystrici, iba 2,3 km od Stredoslovenskej galérie a 10 km od lyžiarskeho strediska Ski... Ubytovanie Apartmány Vansovej nad Hronom Banská Bystrica sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica

9,7

Apartmány Wolkerova Banská Bystrica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Wolkerova Banská Bystrica. Apartmány Wolkerova Banská Bystrica s výhľadom na mesto ponúkajú ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 13 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Apartmány Wolkerova Banská Bystrica sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Art Pension dans le Parc

9,7

Art Pension dans le Parc

Ubytovanie (Hotel) Art Pension dans le Parc. Rodinou prevádzkovaný penzión Art Pension dans le Parc sa nachádza na pokojnom mieste hneď vedľa mestského parku a je vzdialený iba 100 metrov od... Ubytovanie Art Pension dans le Parc sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

City View Luxury Apartment

9,7

City View Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) City View Luxury Apartment. Apartmán City View Luxury Apartment s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou, asi 2,1 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie City View Luxury Apartment sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Danka

9,7

Apartmán Danka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Danka. Apartmán Danka ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. Ubytovanie Apartmán Danka sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán ENJOY

9,7

Apartmán ENJOY

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ENJOY. Apartmán ENJOY sa nachádza v Banskej Bystrici 800 metrov od Stredoslovenskej galérie a 7 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartmán ENJOY sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman All-in

9,6

Apartman All-in

Ubytovanie (Apartmán) Apartman All-in. Apartman All-in s výhľadom na mesto sa nachádza približne 4,3 km od Stredoslovenskej galérie. Ponúka ubytovacie jednotky s balkónom a rýchlovarnou... Ubytovanie Apartman All-in sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Podlavice

9,6

Apartmán Podlavice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Podlavice. Apartmán Podlavice sa nachádza v Banskej Bystrici, len 3,2 km od Stredoslovenskej galérie a 8 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartmán Podlavice sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin

9,6

2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin

Ubytovanie (Apartmán) 2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin. Ubytovanie 2 izbový byt na Sídlisku v tichej časti Banskej Bystrice neďaleko centra, 24h checkin s výhľadom do záhrady sa nachádza v Banskej Bystrici asi 8... Ubytovanie 2 izbový byt Buddha na Sídlisku neďaleko centra, 24h checkin sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Gábor

9,6

Chata Gábor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Gábor. Chata Gábor sa nachádza v Banskej Bystrici, 27 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu. Ubytovanie Chata Gábor sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Lazovná

9,5

Apartment Lazovná

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lazovná. Apartmán Lazovná sa nachádza v Banskej Bystrici, len 1,5 km od Stredoslovenskej galérie a do 9 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartment Lazovná sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Amália

9,5

Apartmán Amália

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Amália. Apartmán Amália sa nachádza v Banskej Bystrici, 2,9 km od Stredoslovenskej galérie a približne 30 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Apartmán Amália sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán BB

9,5

Apartmán BB

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán BB. Ubytovanie Apartmán BB sa nachádza približne 3,7 km od Stredoslovenskej galérie a 11 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ubytovanie Apartmán BB sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Angel's Apartment

9,5

Angel's Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Angel's Apartment. Apartmány Angel's sa nachádzajú v Banskej Bystrici a ponúkajú vám komfortné ubytovanie s otvorenou kúpeľňou v obývacej izbe. Ubytovanie Angel's Apartment sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment in the LUX Residence

9,5

Apartment in the LUX Residence

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in the LUX Residence. Ubytovanie Apartment in the LUX Residence sa nachádza v Banskej Bystrici 8 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ponúka bar a terasu. Ubytovanie Apartment in the LUX Residence sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lenkas apartment

9,5

Lenkas apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lenkas apartment. Lenkas apartment s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 1,9 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Lenkas apartment sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany SLOS

9,4

Apartmany SLOS

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany SLOS. Apartmány SLOS ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom, 2,8 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartmany SLOS sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Jana

9,4

Apartman Jana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jana. Apartmán Jana ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a na mesto. K dispozícii je terasa, balkón a rýchlovarná kanvica. Ubytovanie Apartman Jana sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman MANDALA

9,4

Apartman MANDALA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MANDALA. Apartmán MANDALA ponúka ubytovanie v Banskej Bystrici, 10 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Apartman MANDALA sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Villa Maura

9,4

Penzion Villa Maura

Ubytovanie (Penzión) Penzion Villa Maura. Penzión Villa Maura sa nachádza 10 minút pešo od centra Banskej Bystrice a spolu s ubytovaním ponúka každé ráno raňajky s domácimi koláčmi, súkromné... Ubytovanie Penzion Villa Maura sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxurious apartment "London" in the centre

9,3

Luxurious apartment "London" in the centre

Ubytovanie (Apartmán) Luxurious apartment "London" in the centre. Ubytovacie zariadenie Luxurious apartment "London" in the centre sa nachádza v Banskej Bystrici a ponúka záhradu, gril a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie Luxurious apartment "London" in the centre sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán s bazénom, Banská Bystrica

9,3

Apartmán s bazénom, Banská Bystrica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s bazénom, Banská Bystrica. Apartmán s bazénom, Banská Bystrica sa nachádza v Banskej Bystrici len 2 km od Stredoslovenskej galérie a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmán s bazénom, Banská Bystrica sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán pod Vežou 2

9,3

Apartmán pod Vežou 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Vežou 2. Apartmán pod Vežou 2 sa nachádza približne 50 metrov od Stredoslovenskej galérie a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, terasou a balkónom. Ubytovanie Apartmán pod Vežou 2 sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán SUZANNE

9,3

Apartmán SUZANNE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán SUZANNE. Apartmán SUZANNE sa nachádza v Banskej Bystrici, 3,4 km od Stredoslovenskej galérie a 11 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky, a ponúka ubytovanie s... Ubytovanie Apartmán SUZANNE sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Banská Bystrica Fortnička

9,2

Apartmán Banská Bystrica Fortnička

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Banská Bystrica Fortnička. Apartmán Banská Bystrica Fortnička sa nachádza v Banskej Bystrici 400 metrov od Stredoslovenskej galérie a 8 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ubytovanie Apartmán Banská Bystrica Fortnička sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán CENTRAL

9,2

Apartmán CENTRAL

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán CENTRAL. Apartmán CENTRAL ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Nachádza sa v Banskej Bystrici, len 500 metrov od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Apartmán CENTRAL sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Evelyn

9,2

Evelyn

Ubytovanie (Apartmán) Evelyn. Ubytovanie Evelyn sa nachádza v Banskej Bystrici, 2,1 km od Stredoslovenskej galérie a 8 km od lyžiarskeho strediska Ski Šachtičky. Ubytovanie Evelyn sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Kuria

9,1

Hotel Kuria

Ubytovanie (Penzión) Hotel Kuria. Hotel Kúria sídli v historickej budove zo 16. storočia a je vzdialený len 100 metrov od pešej zóny Banskej Bystrice, kde nájdete všetky turistické... Ubytovanie Hotel Kuria sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa 27

9,1

Villa 27

Ubytovanie (Penzión) Villa 27. Villa 27 sa nachádza 7 km od Banskej Bystrice. Ponúka vonkajší bazén a à la carte reštauráciu. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Villa 27 sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán BYSTRICA

9,1

Apartmán BYSTRICA

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán BYSTRICA. Ubytovacie zariadenie Apartmán BYSTRICA s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v Banskej Bystrici, neďaleko nákupného centra. Ubytovanie Apartmán BYSTRICA sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Hastrman

9,1

Penzion Hastrman

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hastrman. Penzión Hastrman sa nachádza v doline obklopenej Nízkymi Tatrami, Veľkou Fatrou a Kremnickými vrchmi, 6 km od centra Banskej Bystrice. Ubytovanie Penzion Hastrman sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr

9,1

Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr

Ubytovanie (Horská chata) Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr. Ubytovacie zariadenie Horská chata v Srdci Kremnických Hôr sa nachádza v Banskej Bystrici len 11 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Horska Chata v Srdci Kremnických Hôr sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Expo

9

Penzion Expo

Ubytovanie (Penzión) Penzion Expo. Penzión Expo sa nachádza 500 metrov od historického centra Banskej Bystrice na pokojnom mieste 5 km od lyžiarskeho areálu Šachtičky. Ubytovanie Penzion Expo sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kapitula centrum

9

Kapitula centrum

Ubytovanie (Apartmán) Kapitula centrum. Ubytovacie zariadenie Kapitula centrum sa nachádza v Banskej Bystrici, len 200 metrov od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Kapitula centrum sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxurious apartment "Roma" in the centre

9

Luxurious apartment "Roma" in the centre

Ubytovanie (Apartmán) Luxurious apartment "Roma" in the centre. Ubytovanie Luxurious apartment "Roma" s výhľadom do záhrady sa nachádza v centre mesta a ponúka ubytovanie s reštauráciou a terasou, asi 3,8 km od... Ubytovanie Luxurious apartment "Roma" in the centre sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Centrum Bb

8,9

Centrum Bb

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Bb. Centrum Bb sa nachádza len 4 km od Stredoslovenskej galérie. Ubytovanie Centrum Bb sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sv & Angel Apartment

8,9

Sv & Angel Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sv & Angel Apartment. Apartmán Sv & Angel sa nachádza v Banskej Bystrici a je umiestnený na 1. poschodí 5-poschodovej budovy. Ubytovanie Sv & Angel Apartment sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión U sv. Krištofa

8,9

Penzión U sv. Krištofa

Ubytovanie (Penzión) Penzión U sv. Krištofa. Penzión U sv. Krištofa nachádza v Banskej Bystrici, 9 km od Stredoslovenskej galérie a 14 km od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Ubytovanie Penzión U sv. Krištofa sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Arcade

8,9

Hotel Arcade

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arcade. Hotel Arcade sa nachádza v historickej budove zo 16. storočia na malom námestí v centre Banskej Bystrice. Ubytovanie Hotel Arcade sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

GRAN hostel

8,9

GRAN hostel

Ubytovanie (Hostel) GRAN hostel. Ubytovacie zariadenie GRAN hostel sa nachádza v Banskej Bystrici v Banskobystrickom kraji, 4,2 km od Stredoslovenskej galérie a 12 km od lyžiarskeho... Ubytovanie GRAN hostel sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Holub

8,9

Penzión Holub

Ubytovanie (Penzión) Penzión Holub. Penzión Holub sa nachádza v pokojnej lokalite, 7 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Penzión Holub sa nachádza v slovenskom meste Banská Bystrica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Banská Bystrica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 70 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Banská Bystrica. Mesto Banská Bystrica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.