Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banskobystrický kraj

V slovenskom meste Banskobystrický kraj máme celkom 1 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Hacienda Napoli

Hacienda Napoli

Ubytovanie (Apartmány) Hacienda Napoli. Ubytovacie zariadenie Hacienda Napoli sa nachádza v meste Sebechleby a ponúka ubytovanie s terasou. Ubytovanie Hacienda Napoli sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Benedik

Chata Benedik

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chata Benedik. Chata Benedik provides accommodation with a kitchen, situated in Sebechleby. A microwave and kettle are also provided. The holiday park offers a terrace. Ubytovanie Chata Benedik sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Banskobystrický kraj. Mesto Banskobystrický kraj je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.