Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banskobystrický kraj

V slovenskom meste Banskobystrický kraj máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije). Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) features accommodation in Modrý... Ubytovanie Vakantiehuis Krasný Svet (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije). Ubytovanie Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) sa nachádza v meste Modrý Kameň, 19 km od obce Dolná Strehová. Ubytovanie Vakantiehuis Ranná Rosa (Vakantieboerderij Natuurlijk Slowakije) sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Banskobystrický kraj. Mesto Banskobystrický kraj je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.