Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banskobystrický kraj

V slovenskom meste Banskobystrický kraj máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Kremnica Krahule Skalka Apartment

Kremnica Krahule Skalka Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kremnica Krahule Skalka Apartment. Ubytovanie Kremnica Krahule Skalka Apartment so záhradou sa nachádza v obci Ihráč v Banskobystrickom kraji. Turčianske Teplice sú vzdialené 31 km. Ubytovanie Kremnica Krahule Skalka Apartment sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kremnica Krahule Skalka House

Kremnica Krahule Skalka House

Ubytovanie (Vila) Kremnica Krahule Skalka House. Ubytovacie zariadenie Kremnica Krahule Skalka House sa nachádza v obci Ihráč. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 23 km od Zvolena. Ubytovanie Kremnica Krahule Skalka House sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Banskobystrický kraj. Mesto Banskobystrický kraj je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.