Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Banskobystrický kraj

V slovenskom meste Banskobystrický kraj máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Kremnica Krahule Skalka Apartment

Kremnica Krahule Skalka Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Kremnica Krahule Skalka Apartment. Ubytovanie Kremnica Krahule Skalka Apartment so záhradou sa nachádza v obci Ihráč v Banskobystrickom kraji. Turčianske Teplice sú vzdialené 31 km. Ubytovanie Kremnica Krahule Skalka Apartment sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kremnica Krahule Skalka House

Kremnica Krahule Skalka House

Ubytovanie (Vila) Kremnica Krahule Skalka House. Ubytovacie zariadenie Kremnica Krahule Skalka House sa nachádza v obci Ihráč. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 23 km od Zvolena. Ubytovanie Kremnica Krahule Skalka House sa nachádza v slovenskom meste Banskobystrický kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Banskobystrický kraj

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Banskobystrický kraj. Mesto Banskobystrický kraj je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.