Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bardejov

V slovenskom meste Bardejov máme celkom 30 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bardejov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bardejov

Rezidencia Amélia

9,8

Rezidencia Amélia

Ubytovanie (Apartmány) Rezidencia Amélia. Rezidencia Amélia ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Rezidencia Amélia sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman LEYLA

9,7

Apartman LEYLA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman LEYLA. Apartman LEYLA sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v obci Hervartov a 35 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie Apartman LEYLA sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

súkromný dom

9,6

súkromný dom

Ubytovanie (Privát) súkromný dom. Ubytovacie zariadenie súkromný dom sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove a 35 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie súkromný dom sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B ALIBI

9,6

B&B ALIBI

Ubytovanie (Hotel) B&B ALIBI. Ubytovacie zariadenie B&B ALIBI sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie B&B ALIBI sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alnus Penzion

9,5

Alnus Penzion

Ubytovanie (Penzión) Alnus Penzion. Penzión Alnus sa nachádza v blízkosti hraníc s Poľskom, 4 km od lyžiarskeho strediska Nižná Polianka. Ubytovanie Alnus Penzion sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cactus Regetovka Après-Ski Bar

9,5

Cactus Regetovka Après-Ski Bar

Ubytovanie (Chata v prírode) Cactus Regetovka Après-Ski Bar. Ubytovacie zariadenie Cactus Regetovka Après-Ski Bar sa nachádza v tichej lokalite, len 500 metrov od lyžiarskeho rezortu Regetovka. Ubytovanie Cactus Regetovka Après-Ski Bar sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Armida

9,4

Apartmán Armida

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Armida. Apartmán Armida sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v obci Hervartov a 35 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie Apartmán Armida sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DBL-room Dominika

9,4

DBL-room Dominika

Ubytovanie (Apartmán) DBL-room Dominika. Ubytovacie zariadenie DBL-room Dominika s výhľadom do záhrady sa nachádza v Bardejove a ponúka bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie DBL-room Dominika sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Magura

9,4

Penzión Magura

Ubytovanie (Penzión) Penzión Magura. Penzión sa nachádza v Bardejove, 800 metrov od námestia s radnicou a Baziliky sv. Egídia. Ubytovanie Penzión Magura sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olla apartmány

9,3

Olla apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Olla apartmány. Apartmány Olla sa nachádzajú v centre Svidníka, 17 km od poľských hraníc a 35 km od kúpeľného mesta Bardejov. Ubytovanie Olla apartmány sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Čergov

9,3

Penzión Čergov

Ubytovanie (Penzión) Penzión Čergov. Penzión Čergov sa nachádza v obci Hervatov uprostred Beskýd, 100 metrov od Kostola svätého Františka z Assisi. Ubytovanie Penzión Čergov sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión M

9,2

Penzión M

Ubytovanie (Penzión) Penzión M. Penzión M sa nachádza v Bardejove, necelých 11 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove a 35 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie Penzión M sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Adrián

9,1

Penzión Adrián

Ubytovanie (Penzión) Penzión Adrián. Penzión Adrián sa nachádza v Bardejove, 13 km od kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Penzión Adrián sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kulturne Centrum Bardejov

9,1

Kulturne Centrum Bardejov

Ubytovanie (Penzión) Kulturne Centrum Bardejov. Ubytovacie zariadenie Kulturne Centrum Bardejov sa nachádza v Bardejove a sídli v budove Poľsko-slovenského domu. Ubytovanie Kulturne Centrum Bardejov sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Kolibrík

9

Penzión Kolibrík

Ubytovanie (Penzión) Penzión Kolibrík. Penzión Kolibrík situovaný v pokojnom prostredí v centre Bardejovských Kúpeľov a naskytá sa z neho výhľad na les. Ubytovanie Penzión Kolibrík sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pod Bránou

9

Hotel Pod Bránou

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pod Bránou. Hotel Pod Bránou sa nachádza v Bardejove, 7 km od Kostola svätého Františka z Assisi v obci Hervartov. Ubytovanie Hotel Pod Bránou sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

eL Cafe Bar & Restaurant

9

eL Cafe Bar & Restaurant

Ubytovanie (Penzión) eL Cafe Bar & Restaurant. Ubytovacie zariadenie eL Cafe Bar & Restaurant sa nachádza v samotnom centre Bardejova, iba 100 metrov od Starého mesta. Ubytovanie eL Cafe Bar & Restaurant sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Stano

8,9

Privát Stano

Ubytovanie (Privát) Privát Stano. Ubytovacie zariadenie Privát Stano sa nachádza v Bardejove, 14 km od Kostola sv. Františka z Assisi. Ubytovanie Privát Stano sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 13 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Bardejov

8,7

Penzion Bardejov

Ubytovanie (Penzión) Penzion Bardejov. Penzión Bardejov sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervatove a 34 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie Penzion Bardejov sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa LIKE

8,7

Villa LIKE

Ubytovanie (Penzión) Villa LIKE. Villa LIKE sa nachádza v Bardejove, 14 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Villa LIKE sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Hradby

8,7

Penzión Hradby

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hradby. Penzión Hradby sa nachádza v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v obci Hervartov a 35 km od Duklianskeho bojiska. Ubytovanie Penzión Hradby sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

penzión SEMAFOR

8,7

penzión SEMAFOR

Ubytovanie (Penzión) penzión SEMAFOR. Penzión SEMAFOR sa nachádza v Bardejove, 8 km od kostola svätého Františka z Assisi v Hervatove, 21 km od bojiska Dukla a 30 km od národného parku Magura. Ubytovanie penzión SEMAFOR sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stredisko Lipka

8,6

Stredisko Lipka

Ubytovanie (Penzión) Stredisko Lipka. Stredisko Lipka sa nachádza v Bardejove, 13 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Stredisko Lipka sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Šariš

8,5

Hotel Šariš

Ubytovanie (Hotel) Hotel Šariš. Hotel Šariš s reštauráciou a barom sa nachádza v Bardejove, 200 metrov od historického centra. Za príplatok môžete navštíviť saunu a fitnescentrum. Ubytovanie Hotel Šariš sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Le Monde

8,5

Penzion Le Monde

Ubytovanie (Penzión) Penzion Le Monde. Penzión Le Monde stojí hneď vedľa hlavného námestia, v historickom centre kúpeľného mesta Bardejov, ktoré je zapísané na zozname chránených pamiatok... Ubytovanie Penzion Le Monde sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Dolina

8,2

Penzión Dolina

Ubytovanie (Penzión) Penzión Dolina. Penzión Dolina sa nachádza v Bardejove, 11 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Penzión Dolina sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Artin

8,1

Hotel Artin

Ubytovanie (Hotel) Hotel Artin. Hotel Artin sa nachádza len 700 metrov od historického centra Bardejova, ktoré je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Ubytovanie Hotel Artin sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bellevue Hotel and Resort

7,9

Bellevue Hotel and Resort

Ubytovanie (Hotel) Bellevue Hotel and Resort. Bellevue Hotel and Resort sa nachádza na kopci nad historickým mestom Bardejov na severovýchode Slovenska. Naskytá sa z neho krásny výhľad do údolia. Ubytovanie Bellevue Hotel and Resort sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Rouse

7,7

Penzion Rouse

Ubytovanie (Penzión) Penzion Rouse. Penzión Rouse sa nachádza v meste Bardejov, ktoré je uvedené na zozname svetového dedičstva UNESCO, 800 metrov od Radničného námestia. Ubytovanie Penzion Rouse sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Ivana

7,1

Penzión Ivana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ivana. Penzión Ivana ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v meste Bardejov, 500 metrov od centra mesta. Penzión má reštauráciu. Ubytovanie Penzión Ivana sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán RICHELIEU

Apartmán RICHELIEU

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RICHELIEU. Apartmán RICHELIEU je vzdialený 9 km od Kostola sv. Františka z Assisi v obci Hervartov, 21 km od Duklianskeho bojiska a 29 km Magurského národného parku. Ubytovanie Apartmán RICHELIEU sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Viecha

Apartmány Viecha

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Viecha. Apartmány Viecha sa nachádzajú v Bardejove, 10 km od Kostola sv. Františka z Assisi v Hervartove. Ubytovanie Apartmány Viecha sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

KOLOMOCHI House

KOLOMOCHI House

Ubytovanie (Vila) KOLOMOCHI House. KOLOMOCHI House, a property with a terrace, is set in Bardejov, 11 km from Church of St. Ubytovanie KOLOMOCHI House sa nachádza v slovenskom meste Bardejov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Bardejov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bardejov. Mesto Bardejov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.