Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bardejovské Kúpele

V slovenskom meste Bardejovské Kúpele máme celkom 12 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bardejovské Kúpele

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bardejovské Kúpele

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA

9,9

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA

Ubytovanie (Apartmán) Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA. Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA sa nachádza v meste Bardejov, 400 metrov od Bardejovských kúpeľov. Ubytovanie Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penthouse apartmán Minerál B-4

9,7

Penthouse apartmán Minerál B-4

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse apartmán Minerál B-4. Ubytovacie zariadenie Penthouse apartmán Minerál B-4 s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie s terasou a rýchlovarnou kanvicou a nachádza sa asi 500 metrov... Ubytovanie Penthouse apartmán Minerál B-4 sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apart-club Zora

9,4

Apart-club Zora

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apart-club Zora. Ubytovacie zariadenie Apart-club Zora sa nachádza v Bardejovských kúpeľoch. Ubytovanie Apart-club Zora sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Zunama

9,2

Penzión Zunama

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zunama. Penzión Zunama sa nachádza v Bardejovských Kúpeľoch, necelý kilometer od Bardejovských kúpeľov a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Izby majú balkón. Ubytovanie Penzión Zunama sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Zornicka

9,1

Penzion Zornicka

Ubytovanie (Hotel) Penzion Zornicka. Penzión Zornička sa nachádza v pokojnej lokalite v známej kúpeľnej časti mesta Bardejov Bardejovské Kúpele. Ubytovanie Penzion Zornicka sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Alexander

8,9

Hotel Alexander

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alexander. Hotel Alexander bol zrekonštruovaný v roku 2016 a nachádza sa v centre Bardejovských kúpeľov. Ubytovanie Hotel Alexander sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Zora

8,5

Villa Zora

Ubytovanie (Penzión) Villa Zora. Budova vily Zora je národnou kultúrnou pamiatkou a nachádza sa v tichej zalesnenej oblasti vo vzdialenosti 7 km od kúpeľného mesta Bardejov, zapísaného v... Ubytovanie Villa Zora sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2

Ubytovanie (Apartmán) Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2. Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2 is a property located in Bardejovské Kúpele near Bardejovske Spa. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Rezidencia AMÉLIA - Apartmán Afrodita 2 sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penthouse rezidencia Minerál

Penthouse rezidencia Minerál

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse rezidencia Minerál. Ubytovacie zariadenie Penthouse rezidencia Minerál s terasou sa nachádza v Bardejovských Kúpeľoch a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do... Ubytovanie Penthouse rezidencia Minerál sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch

Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch. Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch sa nachádzajú v Bardejovských Kúpeľoch v Prešovskom kraji a ponúkajú balkón. Ubytovanie Apartmány v Bardejovských Kúpeľoch sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Zunama

Penzión Zunama

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zunama. Penzión Zunama is situated in Bardejovské Kúpele, less than 1 km from Bardejovske Spa. Each room is equipped with a balcony. Ubytovanie Penzión Zunama sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Zunama

Penzión Zunama

Ubytovanie (Penzión) Penzión Zunama. Penzión Zunama sa nachádza v Bardejovských Kúpeľoch, necelý kilometer od Bardejovských kúpeľov a ponúka záhradu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzión Zunama sa nachádza v slovenskom meste Bardejovské Kúpele, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Bardejovské Kúpele

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bardejovské Kúpele. Mesto Bardejovské Kúpele je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.