Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Batizovce

V slovenskom meste Batizovce máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Batizovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Batizovce

Ubytovanie Bičár

9,6

Ubytovanie Bičár

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Bičár. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie Bičár so záhradou sa nachádza v obci Batizovce. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Ubytovanie Bičár sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TaTanKa apartments

9,5

TaTanKa apartments

Ubytovanie (Apartmány) TaTanKa apartments. Apartmány TaTanka sa nachádzajú v obci Batizovce, len 10 km od Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie TaTanKa apartments sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moment - bistro & ubytovanie

9,3

Moment - bistro & ubytovanie

Ubytovanie (Penzión) Moment - bistro & ubytovanie. Ubytovacie zariadenie Moment - bistro & ubytovanie sa nachádza v obci Batizovce. Ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Moment - bistro & ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jochmann

9,2

Villa Jochmann

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Jochmann. Ubytovanie Villa Jochmann sa nachádza v obci Batizovce, 10 km od Popradu. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Je vybavené chladničkou a rýchlovarnou... Ubytovanie Villa Jochmann sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Guľa

8

Hotel Guľa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Guľa. Hotel Guľa sa nachádza v obci Batizovce a ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Guľa sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Vysoke Tatry

Chalupa Vysoke Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Vysoke Tatry. Chalupa Vysoke Tatry is situated in Batizovce and offers a shared lounge and a garden. The accommodation is 10 km from Vysoké Tatry. Ubytovanie Chalupa Vysoke Tatry sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jan

Jan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jan. Ubytovacie zariadenie Jan sa nachádza v Batizovciach a ponúka vybavenie na vodné športy a terasu. Poprad je vzdialený 10 km. Ubytovanie Jan sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Batizovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Batizovce. Mesto Batizovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.