Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Batizovce

V slovenskom meste Batizovce máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Batizovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Batizovce

Ubytovanie Bičár

9,6

Ubytovanie Bičár

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Bičár. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie Bičár so záhradou sa nachádza v obci Batizovce. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Ubytovanie Bičár sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

TaTanKa apartments

9,5

TaTanKa apartments

Ubytovanie (Apartmány) TaTanKa apartments. Apartmány TaTanka sa nachádzajú v obci Batizovce, len 10 km od Národného parku Vysoké Tatry. Ubytovanie TaTanKa apartments sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Moment - bistro & ubytovanie

9,3

Moment - bistro & ubytovanie

Ubytovanie (Penzión) Moment - bistro & ubytovanie. Ubytovacie zariadenie Moment - bistro & ubytovanie sa nachádza v obci Batizovce. Ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Moment - bistro & ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Jochmann

9,2

Villa Jochmann

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Jochmann. Ubytovanie Villa Jochmann sa nachádza v obci Batizovce, 10 km od Popradu. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Je vybavené chladničkou a rýchlovarnou... Ubytovanie Villa Jochmann sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Guľa

8

Hotel Guľa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Guľa. Hotel Guľa sa nachádza v obci Batizovce a ponúka vám reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Guľa sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Vysoke Tatry

Chalupa Vysoke Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Vysoke Tatry. Chalupa Vysoke Tatry is situated in Batizovce and offers a shared lounge and a garden. The accommodation is 10 km from Vysoké Tatry. Ubytovanie Chalupa Vysoke Tatry sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Jan

Jan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jan. Ubytovacie zariadenie Jan sa nachádza v Batizovciach a ponúka vybavenie na vodné športy a terasu. Poprad je vzdialený 10 km. Ubytovanie Jan sa nachádza v slovenskom meste Batizovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Batizovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Batizovce. Mesto Batizovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.