Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Belá

V slovenskom meste Belá máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Belá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Belá

Chata Belá

9,9

Chata Belá

Ubytovanie (Horská chata) Chata Belá. Chata Belá s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom do záhrady sa nachádza v Belej. Ubytovanie Chata Belá sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa na Hrbku

9,6

Chalupa na Hrbku

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa na Hrbku. Chalupa na Hrbku sa nachádza uprostred Národného parku Malá Fatra v obci Belá. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Chalupa na Hrbku sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Village Resort Hanuliak

9,2

Village Resort Hanuliak

Ubytovanie (Hotel) Village Resort Hanuliak. Resort Village Hanuliak sa nachádza v obci Belá v Národnom parku Malá Fatra, v blízkosti turistického informačného centra Terchová. Ubytovanie Village Resort Hanuliak sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

PENZIÓN V STAROM MLYNE

9,2

PENZIÓN V STAROM MLYNE

Ubytovanie (Penzión) PENZIÓN V STAROM MLYNE. PENZIÓN V STAROM MLYNE ponúka ubytovanie vhodné aj pre hostí s domácimi zvieratami v obci Belá, 46 km od mesta Wisła. Ubytovanie PENZIÓN V STAROM MLYNE sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Village Resort Hanuliak Apartmany

9,1

Village Resort Hanuliak Apartmany

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Village Resort Hanuliak Apartmany. Rezort Village Hanuliak Apartmany sa nachádza v obci Belá. Ubytovanie Village Resort Hanuliak Apartmany sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Camping Belá

9

Camping Belá

Ubytovanie (Kemping) Camping Belá. Ubytovacie zariadenie Camping Belá sa nachádza v obci Belá a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Camping Belá sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Country Saloon Belá

8,6

Country Saloon Belá

Ubytovanie (Hostinec) Country Saloon Belá. Hotel Country Saloon Belá obkolesený Malou Fatrou ponúka elegantne zariadené izby, reštauráciu s otvoreným kozubom a herňu s bowlingovou dráhou. Ubytovanie Country Saloon Belá sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lovely & Luxury Apartment

8,6

Lovely & Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lovely & Luxury Apartment. Apartmán Lovely & Luxury Apartment ponúka ubytovanie v Belej so záhradou, grilom, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Lovely & Luxury Apartment sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bela apartment

Bela apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bela apartment. Ubytovanie Bela apartment so záhradou sa nachádza v obci Belá v Žilinskom kraji. Ponúka terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Bela apartment sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Belá

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Belá. Mesto Belá je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.