Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Belá

V slovenskom meste Belá máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Belá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Belá

Chata Belá

9,9

Chata Belá

Ubytovanie (Horská chata) Chata Belá. Chata Belá s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom do záhrady sa nachádza v Belej. Ubytovanie Chata Belá sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa na Hrbku

9,6

Chalupa na Hrbku

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Chalupa na Hrbku. Chalupa na Hrbku sa nachádza uprostred Národného parku Malá Fatra v obci Belá. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Chalupa na Hrbku sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Village Resort Hanuliak

9,2

Village Resort Hanuliak

Ubytovanie (Hotel) Village Resort Hanuliak. Resort Village Hanuliak sa nachádza v obci Belá v Národnom parku Malá Fatra, v blízkosti turistického informačného centra Terchová. Ubytovanie Village Resort Hanuliak sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PENZIÓN V STAROM MLYNE

9,2

PENZIÓN V STAROM MLYNE

Ubytovanie (Penzión) PENZIÓN V STAROM MLYNE. PENZIÓN V STAROM MLYNE ponúka ubytovanie vhodné aj pre hostí s domácimi zvieratami v obci Belá, 46 km od mesta Wisła. Ubytovanie PENZIÓN V STAROM MLYNE sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Village Resort Hanuliak Apartmany

9,1

Village Resort Hanuliak Apartmany

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Village Resort Hanuliak Apartmany. Rezort Village Hanuliak Apartmany sa nachádza v obci Belá. Ubytovanie Village Resort Hanuliak Apartmany sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Camping Belá

9

Camping Belá

Ubytovanie (Kemping) Camping Belá. Ubytovacie zariadenie Camping Belá sa nachádza v obci Belá a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Camping Belá sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country Saloon Belá

8,6

Country Saloon Belá

Ubytovanie (Hostinec) Country Saloon Belá. Hotel Country Saloon Belá obkolesený Malou Fatrou ponúka elegantne zariadené izby, reštauráciu s otvoreným kozubom a herňu s bowlingovou dráhou. Ubytovanie Country Saloon Belá sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely & Luxury Apartment

8,6

Lovely & Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lovely & Luxury Apartment. Apartmán Lovely & Luxury Apartment ponúka ubytovanie v Belej so záhradou, grilom, terasou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Lovely & Luxury Apartment sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bela apartment

Bela apartment

Ubytovanie (Apartmán) Bela apartment. Ubytovanie Bela apartment so záhradou sa nachádza v obci Belá v Žilinskom kraji. Ponúka terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Bela apartment sa nachádza v slovenskom meste Belá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Belá

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Belá. Mesto Belá je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.