Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Betlanovce

V slovenskom meste Betlanovce máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Betlanovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Betlanovce

Relax Mariánka

9,7

Relax Mariánka

Ubytovanie (Penzión) Relax Mariánka. Ubytovacie zariadenie Relax Mariánka sa nachádza v tichom prostredí v obci Betlanovce len 15 minút chôdze od Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Relax Mariánka sa nachádza v slovenskom meste Betlanovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Albína

9,2

Ubytovanie u Albína

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie u Albína. Ubytovanie u Albína sa nachádza v obci Betlanovce, 13 km od Popradu. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie u Albína sa nachádza v slovenskom meste Betlanovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalúpka v doline

Chalúpka v doline

Ubytovanie (Apartmán) Chalúpka v doline. Chalúpka v doline sa nachádza v obci Betlanovce v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Ubytovanie Chalúpka v doline sa nachádza v slovenskom meste Betlanovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Barborky

Chalupa u Barborky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Barborky. Chalupa u Barborky so záhradou sa nachádza v obci Betlanovce v Prešovskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a relaxovať na terase. Ubytovanie Chalupa u Barborky sa nachádza v slovenskom meste Betlanovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Betlanovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Betlanovce. Mesto Betlanovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.