Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bobrovec

V slovenskom meste Bobrovec máme celkom 20 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bobrovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bobrovec

Apartmán Liso

9,9

Apartmán Liso

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Liso. Apartmán Liso sa nachádza v Bobrovci a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a výhľad do záhrady. Hostia môžu využívať záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Liso sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ranč pod Hájom

9,8

Ranč pod Hájom

Ubytovanie (Farma) Ranč pod Hájom. Ranč pod Hájom sa nachádza v obci Bobrovec, 10 km od Liptovského Mikuláša, a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ranč pod Hájom sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Vanesa

9,8

Apartment Vanesa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanesa. Ubytovacie zariadenie Apartment Vanesa sa nachádza v obci Bobrovec a ponúka reštauráciu a gril. Liptovský Mikuláš je od ubytovania vzdialený 7 km. Ubytovanie Apartment Vanesa sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Najadka

9,7

Apartment Najadka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Najadka. Ubytovacie zariadenie Apartment Najadka so záhradou, s príslušenstvom na grilovanie a terasou sa nachádza v obci Bobrovec a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartment Najadka sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Šarmír Apartmány

9,7

Šarmír Apartmány

Ubytovanie (Apartmány) Šarmír Apartmány. Apartmány Šarmír sa nachádzajú v obci Bobrovec, 31 km od mesta Zakopané a 47 km od lyžiarskeho strediska Białka Tatrzanska. Ubytovanie Šarmír Apartmány sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Bobrík

9,6

Apartmány Bobrík

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Bobrík. Privát Bobrik sa nachádza v obci Bobrovec, 5 km od Liptovského Mikuláša. Má záhradu s grilom, vonkajším posedením a detským ihriskom. Ubytovanie Apartmány Bobrík sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Benevyta

9,4

Privát Benevyta

Ubytovanie (Penzión) Privát Benevyta. Privát Benevyta sa nachádza v obci Bobrovec a má spoločný salónik, záhradu, prístup na zjazdovku a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte. Ubytovanie Privát Benevyta sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub 132

8,9

Zrub 132

Ubytovanie (Horská chata) Zrub 132. Ubytovanie Zrub 132 sa nachádza v obci Bobrovec a ponúka spoločenský lounge, záhradu a terasu. Liptovský Mikuláš je od ubytovania vzdialený 6 km. Ubytovanie Zrub 132 sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bbprivat

8,8

Bbprivat

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bbprivat. Ubytovacie zariadenie Bbprivat sa nachádza na Liptove, v centre obce Bobrovec a 4 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Bbprivat sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH

8,8

CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH

Ubytovanie (Penzión) CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH. Penzión CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH sa nachádza v obci Bobrovec. Ubytovanie CHALUPA V ZÁPADNÝCH TATRÁCH sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Aniel Privat

8,7

Aniel Privat

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Aniel Privat. Aniel Privat je rodinou spravovaný penzión postavený v tradičnom štýle s drevenými prvkami. Nachádza sa v obci Pavlova Ves. Ubytovanie Aniel Privat sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Montana Bobrovec

8,4

Montana Bobrovec

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Montana Bobrovec. Ubytovacie zariadenie Montana Bobrovec sa nachádza v Bobrovci, 6 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Montana Bobrovec sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lorka

8,2

Lorka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Lorka. Ubytovacie zariadenie Lorka sa nachádza v obci Bobrovec a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV. Ubytovanie Lorka sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Karolína

Drevenica Karolína

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Karolína. Drevenica Karolína sa nachádza v obci Bobrovec a ponúka ubytovanie s terasou. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica Karolína sa nachádza v slovenskom meste Bobrovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Bobrovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bobrovec. Mesto Bobrovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.