Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bobrovník

V slovenskom meste Bobrovník máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bobrovník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bobrovník

Chata Alexandra

9,9

Chata Alexandra

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra sa nachádza v obci Bobrovník, iba 100 metrov od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chata Alexandra sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 202 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marina Liptov

9,2

Marina Liptov

Ubytovanie (Rezort) Marina Liptov. Rezort Marina Liptov sa nachádza v obci Bobrovnik, 6,4 km od termálneho komplexu Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Marina Liptov sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Kubko

9

Chata Kubko

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Kubko. Chata Kubko sa nachádza v Bobrovníku, 29 km od Liptovského Jána. Ponúka vám bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Kubko sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile homes Marina Liptov

8,2

Mobile homes Marina Liptov

Ubytovanie (Kemping) Mobile homes Marina Liptov. Ubytovanie Mobile homes Marina Liptov s výhľadom na jazero sa nachádza v Bešeňovej a ponúka reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu, detské ihrisko a... Ubytovanie Mobile homes Marina Liptov sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata na brehu Liptovskej Mary

Chata na brehu Liptovskej Mary

Ubytovanie (Horská chata) Chata na brehu Liptovskej Mary. Chata na brehu Liptovskej Mary sa nachádza v obci Bobrovník a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chata na brehu Liptovskej Mary sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Bobrovník

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bobrovník. Mesto Bobrovník je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.