Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bobrovník

V slovenskom meste Bobrovník máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bobrovník

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bobrovník

Chata Alexandra

9,9

Chata Alexandra

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra sa nachádza v obci Bobrovník, iba 100 metrov od Liptovskej Mary. Ubytovanie Chata Alexandra sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Marina Liptov

9,2

Marina Liptov

Ubytovanie (Rezort) Marina Liptov. Rezort Marina Liptov sa nachádza v obci Bobrovnik, 6,4 km od termálneho komplexu Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Marina Liptov sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Kubko

9

Chata Kubko

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Kubko. Chata Kubko sa nachádza v Bobrovníku, 29 km od Liptovského Jána. Ponúka vám bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Kubko sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mobile homes Marina Liptov

8,2

Mobile homes Marina Liptov

Ubytovanie (Kemping) Mobile homes Marina Liptov. Ubytovanie Mobile homes Marina Liptov s výhľadom na jazero sa nachádza v Bešeňovej a ponúka reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu, detské ihrisko a... Ubytovanie Mobile homes Marina Liptov sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata na brehu Liptovskej Mary

Chata na brehu Liptovskej Mary

Ubytovanie (Horská chata) Chata na brehu Liptovskej Mary. Chata na brehu Liptovskej Mary sa nachádza v obci Bobrovník a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chata na brehu Liptovskej Mary sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Bobria

Vila Bobria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vila Bobria. Vila Bobria sa nachádza v obci Bobrovník. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 48 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie Vila Bobria sa nachádza v slovenskom meste Bobrovník, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Bobrovník

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bobrovník. Mesto Bobrovník je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.