Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bodice

V slovenskom meste Bodice máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bodice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bodice

Rekreačný domček Villiam

9,9

Rekreačný domček Villiam

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný domček Villiam. Vidiecky domček Viliam ponúka ubytovanie v obci Bodice, 5 km od centra mesta Liptovský Mikuláš. Na mieste sa nachádza bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Rekreačný domček Villiam sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Bodice 127

9,5

Privát Bodice 127

Ubytovanie (Apartmán) Privát Bodice 127. Ubytovacie zariadenie Privát Bodice 127 sa nachádza v meste Bodice. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko, spoločná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Bodice 127 sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Bodice 127

9,3

Privát Bodice 127

Ubytovanie (Apartmán) Privát Bodice 127. Privát Bodice 127 sa nachádza v obci Bodice a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Privát Bodice 127 sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat FoRest

9,2

Privat FoRest

Ubytovanie (Penzión) Privat FoRest. Penzión Privát FoRest sa nachádza v obci Bodice. V ubytovaní máte k dispozícii predajňu skipasov, úschovňu lyží, záhradu a terasu. Ubytovanie Privat FoRest sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Nonstop

8,8

Apartmány Nonstop

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Nonstop. Apartmány Nonstop sa nachádzajú v Liptovskom Mikuláši, 9 km od Aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Apartmány Nonstop sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Lukaš

6,2

Privat Lukaš

Ubytovanie (Privát) Privat Lukaš. Privát Lukáš sa nachádza v Demänovej v Liptovskom Mikuláši. Nachádza sa v ňom balkón, bezplatné Wi-Fi pripojenie a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Privat Lukaš sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Bodice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bodice. Mesto Bodice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.