Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bodice

V slovenskom meste Bodice máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bodice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bodice

Rekreačný domček Villiam

9,9

Rekreačný domček Villiam

Ubytovanie (Penzión) Rekreačný domček Villiam. Vidiecky domček Viliam ponúka ubytovanie v obci Bodice, 5 km od centra mesta Liptovský Mikuláš. Na mieste sa nachádza bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Rekreačný domček Villiam sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Bodice 127

9,5

Privát Bodice 127

Ubytovanie (Apartmán) Privát Bodice 127. Ubytovacie zariadenie Privát Bodice 127 sa nachádza v meste Bodice. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko, spoločná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Bodice 127 sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Bodice 127

9,3

Privát Bodice 127

Ubytovanie (Apartmán) Privát Bodice 127. Privát Bodice 127 sa nachádza v obci Bodice a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Privát Bodice 127 sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat FoRest

9,2

Privat FoRest

Ubytovanie (Penzión) Privat FoRest. Penzión Privát FoRest sa nachádza v obci Bodice. V ubytovaní máte k dispozícii predajňu skipasov, úschovňu lyží, záhradu a terasu. Ubytovanie Privat FoRest sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Nonstop

8,8

Apartmány Nonstop

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Nonstop. Apartmány Nonstop sa nachádzajú v Liptovskom Mikuláši, 9 km od Aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Apartmány Nonstop sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Lukaš

6,2

Privat Lukaš

Ubytovanie (Privát) Privat Lukaš. Privát Lukáš sa nachádza v Demänovej v Liptovskom Mikuláši. Nachádza sa v ňom balkón, bezplatné Wi-Fi pripojenie a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Privat Lukaš sa nachádza v slovenskom meste Bodice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Bodice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bodice. Mesto Bodice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.