Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bojná

V slovenskom meste Bojná máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bojná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bojná

Ranč pod Babicou

9,1

Ranč pod Babicou

Ubytovanie (Penzión) Ranč pod Babicou. Ranč pod Babicou ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom, so spoločným salónikom a záhradou v Bojnej. K dispozícii sú rodinné izby a detské ihrisko. Ubytovanie Ranč pod Babicou sa nachádza v slovenskom meste Bojná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Halex 3

8,2

Halex 3

Ubytovanie (Privát) Halex 3. Ubytovanie Halex 3 s výhľadom na hory sa nachádza v obci Bojná a ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Halex 3 sa nachádza v slovenskom meste Bojná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HALEX 4

7

HALEX 4

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HALEX 4. Dovolenkový dom Halex 4 s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v obci Bojná, 23 km od Piešťan. Ubytovanie HALEX 4 sa nachádza v slovenskom meste Bojná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany ALEX

6,4

Apartmany ALEX

Ubytovanie (Privát) Apartmany ALEX. Apartmány ALEX sa nachádzajú v obci Malé Dvorany v Nitrianskom kraji a ponúkajú terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartmany ALEX sa nachádza v slovenskom meste Bojná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Bojná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bojná. Mesto Bojná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.