Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bratislavský kraj

V slovenskom meste Bratislavský kraj máme celkom 1 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bratislavský kraj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bratislavský kraj

Veľký apartmán 3

10

Veľký apartmán 3

Ubytovanie (Apartmán) Veľký apartmán 3. Veľký apartmán 3 is set in Karlova Ves. The property has mountain views and is 36 km from Mosonmagyaróvár. Ubytovanie Veľký apartmán 3 sa nachádza v slovenskom meste Bratislavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Modern apartment Free Pkg Self check in check out

9,5

Modern apartment Free Pkg Self check in check out

Ubytovanie (Apartmán) Modern apartment Free Pkg Self check in check out. Modern apartment + Free Pkg is set in Karlova Ves. This apartment features accommodation with free WiFi. Bratislava is 4.4 km from the apartment. Ubytovanie Modern apartment Free Pkg Self check in check out sa nachádza v slovenskom meste Bratislavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Veľký apartman

9,3

Veľký apartman

Ubytovanie (Apartmán) Veľký apartman. Ubytovanie Veľký apartman sa nachádza v Karlovej Vsi a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Veľký apartman sa nachádza v slovenskom meste Bratislavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Veľký apartmán 2

9,3

Veľký apartmán 2

Ubytovanie (Apartmán) Veľký apartmán 2. Ubytovanie Veľký apartmán 2 sa nachádza v Karlovej Vsi a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Veľký apartmán 2 sa nachádza v slovenskom meste Bratislavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Spacious Hostel Apartment · Stunning view · Terrace

Spacious Hostel Apartment · Stunning view · Terrace

Ubytovanie (Hostel) Spacious Hostel Apartment · Stunning view · Terrace. Set in Karlova Ves, Spacious Hostel Apartment · Stunning view · Terrace offers a terrace. Ubytovanie Spacious Hostel Apartment · Stunning view · Terrace sa nachádza v slovenskom meste Bratislavský kraj, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Bratislavský kraj

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bratislavský kraj. Mesto Bratislavský kraj je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.