Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Brezno

V slovenskom meste Brezno máme celkom 32 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Brezno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Brezno

Apartmán HOREHRONIE

9,9

Apartmán HOREHRONIE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán HOREHRONIE. Ubytovacie zariadenie Apartmán HOREHRONIE sa nachádza v obci Tále, len 2,7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartmán HOREHRONIE sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán NAVRCHU

9,9

Apartmán NAVRCHU

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán NAVRCHU. Ubytovanie Apartmán NAVRCHU sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán NAVRCHU sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Resort Biela Skala - CHALET

9,8

Resort Biela Skala - CHALET

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Resort Biela Skala - CHALET. Ubytovanie Resort Biela Skala - CHALET sa nachádza v Brezne a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Resort Biela Skala - CHALET sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kozí Dvor Rohozná

9,6

Kozí Dvor Rohozná

Ubytovanie (Apartmány) Kozí Dvor Rohozná. Kozí Dvor Rohozná, obklopený národnom parku Nízke Tatry a vo vzdialenosti 4. Ubytovanie Kozí Dvor Rohozná sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno

9,5

Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno

Ubytovanie (Privát) Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno. Offering garden views, Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno in Brezno offers accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a... Ubytovanie Farmer's Room at Sedliacky Dvor - Brezno sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

E&Z Eva Hruba

9,5

E&Z Eva Hruba

Ubytovanie (Penzión) E&Z Eva Hruba. Ubytovacie zariadenie E&Z Eva Hruba sa nachádza v obci Bystrá a ponúka záhradu a gril. Vo všetkých izbách je k dispozícii kuchynka a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie E&Z Eva Hruba sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Ivka

9,5

Apartmán Ivka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ivka. Apartmán Ivka sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie s balkónom, bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Liptovský Mikuláš je od neho vzdialený 30 km. Ubytovanie Apartmán Ivka sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Bystrá-Chopok

9,3

Apartmány Bystrá-Chopok

Ubytovanie (Vidiecky dom) Apartmány Bystrá-Chopok. Ubytovacie zariadenie Apartmány Bystrá-Chopok sa nachádza v Brezne. Ubytovanie je vzdialené 40 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmány Bystrá-Chopok sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Zuzany

9,3

Ubytovanie u Zuzany

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Zuzany. Ubytovanie u Zuzany sa nachádza v Brezne, 43 km od Banskej Bystrice. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie u Zuzany sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bystra 14

9,2

Bystra 14

Ubytovanie (Apartmán) Bystra 14. Ubytovacie zariadenie Bystra 14 sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Bystra 14 sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sedliacky Dvor

9,1

Sedliacky Dvor

Ubytovanie (Penzión) Sedliacky Dvor. Sedliacky dvor sa nachádza v pokojnom údolí v lokalite Rohožná s výhľadom na Národný park Muránska planina a Národný park Nízke Tatry. Ubytovanie Sedliacky Dvor sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Retro Apartment

9,1

Retro Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Retro Apartment. Ubytovanie Retro Apartment sa nachádza v Brezne. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Retro Apartment sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Romantika Chopok Juh 10

9,1

Apartmán Romantika Chopok Juh 10

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Romantika Chopok Juh 10. Apartmán Romantika Chopok Juh 10 s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji. Je vzdialený 49 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmán Romantika Chopok Juh 10 sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Country House & Restaurant

9

Country House & Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Country House & Restaurant. Ubytovanie Country House & Restaurant sa nachádza v Brezne. Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka izbovú službu, terasu a výhľad na mesto. Ubytovanie Country House & Restaurant sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Partizán

8,9

Hotel Partizán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Partizán. Hotel Partizán sa nachádza v obci Bystrá v rekreačnej oblasti Tále a vďaka svojej polohe je skvelým východiskovým bodom na pešiu turistiku v Tatrách. Ubytovanie Hotel Partizán sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Havranov

8,9

Chalupa u Havranov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Havranov. Dovolenkový dom Chalupa u Havranov sa nachádza v obci Bystrá v Bystrianskej doline a obklopujú ho Nízke Tatry. Ubytovanie Chalupa u Havranov sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Lúčky

8,9

Chata Lúčky

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Lúčky. Chata Lúčky sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Lúčky sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Salmo

8,8

Salmo

Ubytovanie (Penzión) Salmo. Ubytovacie zariadenie Salmo sa nachádza v Brezne a ponúka hosťom reštauráciu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Salmo sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Bystrá

8,6

Hotel Bystrá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bystrá. Hotel Bystrá *** sa nachádza v pokojnej oblasti, 2 km od lyžiarskeho strediska Tále. Ubytovanie Hotel Bystrá sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lodge Dominika

8,3

Lodge Dominika

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge Dominika. Ubytovanie Lodge Dominika sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a ponúka hosťom terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Lodge Dominika sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

RED DEER Hotel

8,3

RED DEER Hotel

Ubytovanie (Hotel) RED DEER Hotel. Hotel Rohozná sa nachádza 6 km od centra malebného mesta Brezno. Vďaka okoliu plnému zelene je ideálnym miestom na relaxačný pobyt na úpätí Nízkych Tatier. Ubytovanie RED DEER Hotel sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Grand -Bystrá

8,1

Penzion Grand -Bystrá

Ubytovanie (Penzión) Penzion Grand -Bystrá. Ubytovanie Penzión Grand -Bystrá sa nachádza v Brezne a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Penzion Grand -Bystrá sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii

7,8

Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii

Ubytovanie (Hostel) Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii. Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v Brezne a má bar, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Silent Hill 4

7,7

Silent Hill 4

Ubytovanie (Horská chata) Silent Hill 4. Ubytovanie Silent Hill 4 sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka spoločný lounge a záhradu. Je vzdialené 40 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Silent Hill 4 sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii

7,5

Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii

Ubytovanie (Penzión) Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii. Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v meste Brezno a ponúka izby a apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciu, v... Ubytovanie Penzión Marína pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Kúria na Táloch Chopok

7,4

Apartmán Kúria na Táloch Chopok

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kúria na Táloch Chopok. Ubytovacie zariadenie Apartmán Kúria na Táloch Chopok sa nachádza v Brezne a ponúka reštauráciu, bar a spoločný lounge. Ubytovanie Apartmán Kúria na Táloch Chopok sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Ďumbier

7,3

Apartmany Ďumbier

Ubytovanie (Penzión) Apartmany Ďumbier. Apartmány Ďumbier, nachádzajúce sa v centre Brezna, 2 km od Národného parku Nízke Tatry, ponúkajú reštauráciu, ako aj suity a apartmány s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartmany Ďumbier sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Ďumbier

7,3

Hotel Ďumbier

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ďumbier. Hotel Ďumbier vám ponúka ubytovanie v izbách, služby recepcie s nepretržitou prevádzkou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch a... Ubytovanie Hotel Ďumbier sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán na prízemí

Apartmán na prízemí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán na prízemí. Apartmán na prízemí is set in Brezno. The property is 33 km from Liptovský Mikuláš and free private parking is featured. Ubytovanie Apartmán na prízemí sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále

Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále. Apartmán Tánička - Chopok Juh, Tále sa nachádza v Brezne. Ubytovanie Apartment Tánička - Chopok Juh, Tále sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek

Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek. Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek is set in Brezno and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Drevenica Emilka Nízke Tatry výhľady a kopa hračiek sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

DIAMOND house

DIAMOND house

Ubytovanie (Privát) DIAMOND house. Ubytovacie zariadenie DIAMOND house sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie DIAMOND house sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Brezno 2 izbovy Apartman Sabi

Brezno 2 izbovy Apartman Sabi

Ubytovanie (Apartmán) Brezno 2 izbovy Apartman Sabi. Ubytovacie zariadenie Brezno 2 izbovy Apartman Sabi sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a má terasu. Ubytovanie Brezno 2 izbovy Apartman Sabi sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Usadlosť WIJOLETE

Usadlosť WIJOLETE

Ubytovanie (Apartmán) Usadlosť WIJOLETE. Usadlosť WIJOLETE sa nachádza v Brezne v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s terasou a výhľadom na mesto. Ubytovanie Usadlosť WIJOLETE sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Na Polomke

Na Polomke

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Na Polomke. Ubytovacie zariadenie Na Polomke sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom. Ubytovanie je vzdialené 41 km od Vysokých Tatier. Ubytovanie Na Polomke sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Anička

Chata Anička

Ubytovanie (Horská chata) Chata Anička. Chata Anička is situated in Brezno. Guests have access to free WiFi. This chalet comes with 3 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytovanie Chata Anička sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Polomka

Drevenica Polomka

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Polomka. Set in Brezno, Drevenica Polomka offers accommodation with a terrace and free WiFi. The chalet has garden views and is 41 km from Vysoké Tatry. Ubytovanie Drevenica Polomka sa nachádza v slovenskom meste Brezno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Brezno

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 32 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Brezno. Mesto Brezno je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.