Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Budimír

V slovenskom meste Budimír máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Budimír

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Budimír

Linde Gasthaus

9,6

Linde Gasthaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Linde Gasthaus. Ubytovanie Linde Gasthaus je rekreačný dom na okraji obce Budimír so záhradou, sezónnym prenosným bazénom, grilom a detským ihriskom. Ubytovanie Linde Gasthaus sa nachádza v slovenskom meste Budimír, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Mini Motel

9,4

Mini Motel

Ubytovanie (Motel) Mini Motel. Toto ubytovanie sa nachádza v pokojnej časti obce Budimír, len 10 minút jazdy od Košíc, a hosťom ponúka ubytovanie v izbách so súkromným vchodom, bezplatné... Ubytovanie Mini Motel sa nachádza v slovenskom meste Budimír, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Pri Ceste

9,4

Ubytovanie Pri Ceste

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Pri Ceste. Ubytovanie pri ceste sa nachádza v obci Budimír, 42 km od obce Telkibánya. Hostia môžu navštíviť záhradu a využívať bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je... Ubytovanie Ubytovanie Pri Ceste sa nachádza v slovenskom meste Budimír, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Budimír

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Budimír. Mesto Budimír je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.