Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bukovec

V slovenskom meste Bukovec máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bukovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bukovec

Dom pri jazere s výrivkou

9,7

Dom pri jazere s výrivkou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom pri jazere s výrivkou. Dom pri jazere s výrivkou sa nachádza v obci Bukovec a ponúka záhradu. K tomuto dovolenkovému domu patrí i terasa. Košice sú domu vzdialené 8 km. Ubytovanie Dom pri jazere s výrivkou sa nachádza v slovenskom meste Bukovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovňa s výhľadom na jazero

6,1

Ubytovňa s výhľadom na jazero

Ubytovanie (Penzión) Ubytovňa s výhľadom na jazero. Ubytovňa s výhľadom na jazero sa nachádza v Bukovci a ponúka hosťom záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovňa s výhľadom na jazero sa nachádza v slovenskom meste Bukovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Summer house near lake

Summer house near lake

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Summer house near lake. Set in Bukovec in the Košický kraj region, Summer house near lake features a balcony and garden views. Ubytovanie Summer house near lake sa nachádza v slovenskom meste Bukovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Bukovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bukovec. Mesto Bukovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.