Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bukovec

V slovenskom meste Bukovec máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bukovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bukovec

Dom pri jazere s výrivkou

9,7

Dom pri jazere s výrivkou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom pri jazere s výrivkou. Dom pri jazere s výrivkou sa nachádza v obci Bukovec a ponúka záhradu. K tomuto dovolenkovému domu patrí i terasa. Košice sú domu vzdialené 8 km. Ubytovanie Dom pri jazere s výrivkou sa nachádza v slovenskom meste Bukovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovňa s výhľadom na jazero

6,1

Ubytovňa s výhľadom na jazero

Ubytovanie (Penzión) Ubytovňa s výhľadom na jazero. Ubytovňa s výhľadom na jazero sa nachádza v Bukovci a ponúka hosťom záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovňa s výhľadom na jazero sa nachádza v slovenskom meste Bukovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Summer house near lake

Summer house near lake

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Summer house near lake. Set in Bukovec in the Košický kraj region, Summer house near lake features a balcony and garden views. Ubytovanie Summer house near lake sa nachádza v slovenskom meste Bukovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Bukovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bukovec. Mesto Bukovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.