Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bukovina

V slovenskom meste Bukovina máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Bukovina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Bukovina

Apartmány Smrečie

9,1

Apartmány Smrečie

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Smrečie. Apartmány Smrečie sa nachádzajú v obci Bukovina, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmány Smrečie sa nachádza v slovenskom meste Bukovina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Mária

8,5

Apartmán Mária

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Mária. Apartmán Mária sa nachádza v Liptovskej Sielnici v Žilinskom kraji. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Mária sa nachádza v slovenskom meste Bukovina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Bukovina

Chalupa Bukovina

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa Bukovina. Chalupa Bukovina sa nachádza v obci Bukovina. Je vzdialená 29 km od Liptovského Jána a na mieste môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie Chalupa Bukovina sa nachádza v slovenskom meste Bukovina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Bukovina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Bukovina. Mesto Bukovina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.