Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čachtice

V slovenskom meste Čachtice máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Čachtice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Čachtice

Pivnička pod Čachtickým hradom

9,3

Pivnička pod Čachtickým hradom

Ubytovanie (Penzión) Pivnička pod Čachtickým hradom. Pivnička pod Čachtickým hradom sa nachádza v Čachticiach a ponúka ubytovanie s barom. Ubytovanie Pivnička pod Čachtickým hradom sa nachádza v slovenskom meste Čachtice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palatín

9,1

Palatín

Ubytovanie (Privát) Palatín. Ubytovacie zariadenie Palatín sa nachádza v centre obce Čachtice, len 1 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Palatín sa nachádza v slovenskom meste Čachtice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Anka Sučanská

8,3

Ubytovanie Anka Sučanská

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Anka Sučanská. Ubytovanie Anka Sučanská sa nachádza v obci Čachtice, necelé 2 km od Čachtického hradu. Ubytovanie Ubytovanie Anka Sučanská sa nachádza v slovenskom meste Čachtice, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Čachtice

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Čachtice. Mesto Čachtice je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.