Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čadca

V slovenskom meste Čadca máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Čadca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Čadca

Folk House

9,3

Folk House

Ubytovanie (Vila) Folk House. Ubytovacie zariadenie Folk House sa nachádza v Oščadnici, len 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Folk House sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Husárik

8,4

Hotel Husárik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Husárik. Hotel Husárik obklopený horami a lúkami ponúka ubytovanie v izbách so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel Husárik sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Centrum & Wellness

8,4

Hotel Centrum & Wellness

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrum & Wellness. Hotel Centrum sa nachádza v centre Čadce, 12 km od známeho lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača Oščadnica. Ubytovanie Hotel Centrum & Wellness sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Lipa

8,1

Hotel Lipa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa sídli priamo v centre Čadce. Ponúka vám reštauráciu s letnou terasou, kaviareň, soľnú jaskyňu, kaderníctvo, malé nákupné centrum a ubytovanie v... Ubytovanie Hotel Lipa sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión DOMES

Penzión DOMES

Ubytovanie (Penzión) Penzión DOMES. Penzión DOMES has a garden and a terrace in Čadca. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytovanie Penzión DOMES sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Verne

Apartmán Verne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Verne. Apartmán Verne sa nachádza v Čadci a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Verne sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Čadca

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Čadca. Mesto Čadca je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.