Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čadca

V slovenskom meste Čadca máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Čadca

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Čadca

privát Majka

9,8

privát Majka

Ubytovanie (Vila) privát Majka. Privát Majka sa nachádza v Čadci a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie je vzdialené 29 km od mesta Ustroń. Ubytovanie privát Majka sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Folk House

9,3

Folk House

Ubytovanie (Vila) Folk House. Ubytovacie zariadenie Folk House sa nachádza v Oščadnici, len 6 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Ubytovanie Folk House sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Solisko*** Oščadnica

9,3

Penzión Solisko*** Oščadnica

Ubytovanie (Penzión) Penzión Solisko*** Oščadnica. Penzión Solisko*** Oščadnica sa nachádza v Čadci. Ponúka reštauráciu, bar a krytý bazén. Súčasťou ubytovania je terasa. Ubytovanie Penzión Solisko*** Oščadnica sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Husárik

8,4

Hotel Husárik

Ubytovanie (Hotel) Hotel Husárik. Hotel Husárik obklopený horami a lúkami ponúka ubytovanie v izbách so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Hotel Husárik sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Lipa

8,1

Hotel Lipa

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lipa. Hotel Lipa sídli priamo v centre Čadce. Ponúka vám reštauráciu s letnou terasou, kaviareň, soľnú jaskyňu, kaderníctvo, malé nákupné centrum a ubytovanie v... Ubytovanie Hotel Lipa sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión DOMES

Penzión DOMES

Ubytovanie (Penzión) Penzión DOMES. Penzión DOMES has a garden and a terrace in Čadca. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytovanie Penzión DOMES sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Verne

Apartmán Verne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Verne. Apartmán Verne sa nachádza v Čadci a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Verne sa nachádza v slovenskom meste Čadca, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Čadca

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Čadca. Mesto Čadca je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.