Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čierny Balog

V slovenskom meste Čierny Balog máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Čierny Balog

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Čierny Balog

Chalupa Slovenka

9,8

Chalupa Slovenka

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chalupa Slovenka. Chalupa Slovenka sa nachádza v obci Čierny Balog, 49 km od Banskej Bystrice a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Slovenka sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

SKI CIERNY BALOG

7,9

SKI CIERNY BALOG

Ubytovanie (Apartmánový hotel) SKI CIERNY BALOG. Ubytovacie zariadenie SKI ČIERNY BALOG sa nachádza v obci Čierny Balog 35 km od Banskej Bystrice. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie SKI CIERNY BALOG sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chaty Urbanove sestry

Chaty Urbanove sestry

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Urbanove sestry. Ubytovanie Chaty Urbanove sestry sa nachádza v Čiernom Balogu, 49 km od Banskej Bystrice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chaty Urbanove sestry sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány AdriJán

Apartmány AdriJán

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány AdriJán. Apartmány AdriJán sa nachádzajú v Čiernom Balogu v Banskobystrickom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartmány AdriJán sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U deda a starkej

U deda a starkej

Ubytovanie (Apartmán) U deda a starkej. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v Čiernom Balogu, 37 km od Donovál. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

apartmán 1

apartmán 1

Ubytovanie (Apartmán) apartmán 1. Ubytovacie zariadenie apartmán 1 s výhľadom na hory sa nachádza v meste Čierny Balog. Ubytovanie apartmán 1 sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatka Pod Poliankou Čierny Balog

Chatka Pod Poliankou Čierny Balog

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatka Pod Poliankou Čierny Balog. Chatka Pod Poliankou Čierny Balog sa nachádza v Čiernom Balogu v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie je vzdialené 34 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Chatka Pod Poliankou Čierny Balog sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Čierny Balog

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Čierny Balog. Mesto Čierny Balog je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.