Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čierny Balog

V slovenskom meste Čierny Balog máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Čierny Balog

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Čierny Balog

Chalupa Slovenka

9,8

Chalupa Slovenka

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Chalupa Slovenka. Chalupa Slovenka sa nachádza v obci Čierny Balog, 49 km od Banskej Bystrice a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa Slovenka sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chaty Urbanove sestry

Chaty Urbanove sestry

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Urbanove sestry. Ubytovanie Chaty Urbanove sestry sa nachádza v Čiernom Balogu, 49 km od Banskej Bystrice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chaty Urbanove sestry sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

U deda a starkej

U deda a starkej

Ubytovanie (Apartmán) U deda a starkej. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v Čiernom Balogu, 37 km od Donovál. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie U deda a starkej sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartmán 1

apartmán 1

Ubytovanie (Apartmán) apartmán 1. Ubytovacie zariadenie apartmán 1 s výhľadom na hory sa nachádza v meste Čierny Balog. Ubytovanie apartmán 1 sa nachádza v slovenskom meste Čierny Balog, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Čierny Balog

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Čierny Balog. Mesto Čierny Balog je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.