Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čremošné

V slovenskom meste Čremošné máme celkom 0 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Čremošné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Čremošné

Chata 157

9,8

Chata 157

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 157. Chata 157 sa nachádza na úpätí hôr Národného Parku Nízke Tatry, v malebnej časti obce Čremošné a len 4 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Ubytovanie Chata 157 sa nachádza v slovenskom meste Čremošné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata 23

9,7

Chata 23

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 23. Chata 23 sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry, v malebnej časti obce Čremošné a len 4 km od kúpeľného mestečka Turčianske Teplice. Ubytovanie Chata 23 sa nachádza v slovenskom meste Čremošné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata 21

9,3

Chata 21

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 21. Chata 21 sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry v malebnej osade Čremošné, len 5 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Ubytovanie Chata 21 sa nachádza v slovenskom meste Čremošné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness penzión Kráľov dvor

Wellness penzión Kráľov dvor

Ubytovanie (Penzión) Wellness penzión Kráľov dvor. Set in Čremošné, Wellness penzión Kráľov dvor features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Wellness penzión Kráľov dvor sa nachádza v slovenskom meste Čremošné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Čremošné

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Čremošné. Mesto Čremošné je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.