Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Čremošné

V slovenskom meste Čremošné máme celkom 0 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Čremošné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Čremošné

Chata 157

9,8

Chata 157

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 157. Chata 157 sa nachádza na úpätí hôr Národného Parku Nízke Tatry, v malebnej časti obce Čremošné a len 4 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Ubytovanie Chata 157 sa nachádza v slovenskom meste Čremošné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata 23

9,7

Chata 23

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 23. Chata 23 sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry, v malebnej časti obce Čremošné a len 4 km od kúpeľného mestečka Turčianske Teplice. Ubytovanie Chata 23 sa nachádza v slovenskom meste Čremošné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata 21

9,3

Chata 21

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 21. Chata 21 sa nachádza na úpätí Národného parku Nízke Tatry v malebnej osade Čremošné, len 5 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Ubytovanie Chata 21 sa nachádza v slovenskom meste Čremošné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Čremošné

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Čremošné. Mesto Čremošné je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.