Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Diakovce

V slovenskom meste Diakovce máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Diakovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Diakovce

PENSION EUROP**

9,1

PENSION EUROP**

Ubytovanie (Penzión) PENSION EUROP**. PENSION EUROP** sa nachádza v obci Diakovce a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie PENSION EUROP** sa nachádza v slovenskom meste Diakovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

PENZION EUROPA Diakovce

7,6

PENZION EUROPA Diakovce

Ubytovanie (Penzión) PENZION EUROPA Diakovce. Penzión Európa Diakovce sa nachádza v obci Diakovce a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie PENZION EUROPA Diakovce sa nachádza v slovenskom meste Diakovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA

PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA

Ubytovanie (Penzión) PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA. Ubytovanie PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA sa nachádza v obci Diakovce a ponúka záhradu a terasu. Za príplatok môžete parkovať na súkromnom parkovisku. Ubytovanie PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA sa nachádza v slovenskom meste Diakovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Diakovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Diakovce. Mesto Diakovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.