Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Divín

V slovenskom meste Divín máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Divín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Divín

Turistická ubytovňa Hotel Divin

7,6

Turistická ubytovňa Hotel Divin

Ubytovanie (Penzión) Turistická ubytovňa Hotel Divin. Ubytovacie zariadenie Turistická ubytovňa Hotel Divin sa nachádza v obci Divín a ponúka bar, gril a terasu. Ubytovanie Turistická ubytovňa Hotel Divin sa nachádza v slovenskom meste Divín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata pri ružínskej priehrade

Chata pri ružínskej priehrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata pri ružínskej priehrade. Chata pri ružínskej priehrade sa nachádza v obci Divín. Na mieste nájdete záhradu. Súčasťou dovolenkového domu je 1 kúpeľňa a obývacia izba. Ubytovanie Chata pri ružínskej priehrade sa nachádza v slovenskom meste Divín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Víkendový dom - Divín

Víkendový dom - Divín

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Víkendový dom - Divín. Víkendový dom - Divín sa nachádza v obci Divín a ponúka spoločenskú miestnosť a terasu. Ubytovanie Víkendový dom - Divín sa nachádza v slovenskom meste Divín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Divín

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Divín. Mesto Divín je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.