Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dlhá Ves

V slovenskom meste Dlhá Ves máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dlhá Ves

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dlhá Ves

KAF Apartment

9,8

KAF Apartment

Ubytovanie (Apartmány) KAF Apartment. KAF Apartment sa nachádza v obci Dlhá Ves a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatný prenájom bicyklov, záhradu a terasu. Ubytovanie KAF Apartment sa nachádza v slovenskom meste Dlhá Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments Sárika

9,8

Apartments Sárika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sárika. Apartmány s grilom sa nachádzajú v Dlhej Vsi v Košickom kraji, 6 km od Aggteleku. Rimavská Sobota je vzdialená 34 km. Ubytovanie Apartments Sárika sa nachádza v slovenskom meste Dlhá Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Blue B&B Dlhá Ves

Blue B&B Dlhá Ves

Ubytovanie (Penzión) Blue B&B Dlhá Ves. Ubytovacie zariadenie Blue B&B Dlhá Ves so záhradou a terasou sa nachádza v Dlhej Vsi. Ubytovanie Blue B&B Dlhá Ves sa nachádza v slovenskom meste Dlhá Ves, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Dlhá Ves

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dlhá Ves. Mesto Dlhá Ves je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.