Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dobšiná

V slovenskom meste Dobšiná máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dobšiná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dobšiná

Chalupa Dobšinka

9

Chalupa Dobšinka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa Dobšinka. Chalupa Dobšinka je samostatne stojaci dovolenkový dom nachádzajúci sa v Dobšinej, 39 km od Tatranskej Lomnice a 37 km od Vysokých Tatier. Ubytovanie Chalupa Dobšinka sa nachádza v slovenskom meste Dobšiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horská chata Stará Horáreň 1

8,8

Horská chata Stará Horáreň 1

Ubytovanie (Horská chata) Horská chata Stará Horáreň 1. Horská chata Stará Horáreň 1 sa nachádza v obci Dobšiná, v Slovenskom rudohorí. K dispozícii máte krb, terasu a záhradu s grilom. Ubytovanie Horská chata Stará Horáreň 1 sa nachádza v slovenskom meste Dobšiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Stara Horaren 2

8,7

Stara Horaren 2

Ubytovanie (Horská chata) Stara Horaren 2. Ubytovacie zariadenie Stará Horáreň 2 sa nachádza uprostred národného parku Slovenský raj a je vzdialená 3 km od obce Dobšiná. Ubytovanie Stara Horaren 2 sa nachádza v slovenskom meste Dobšiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Dobšina

8,3

Chata Dobšina

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Dobšina. Chata Dobšiná je dobrým východiskovým bodom pre výlety do národného parku Slovenský raj. Ubytovanie Chata Dobšina sa nachádza v slovenskom meste Dobšiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motel pod Stromíšom

7,7

Motel pod Stromíšom

Ubytovanie (Motel) Motel pod Stromíšom. Motel pod Stromíšom sa nachádza v obci Vlachovo, len 7 km od lyžiarskeho strediska Július. Ubytovanie Motel pod Stromíšom sa nachádza v slovenskom meste Dobšiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lodge AllatRa

Lodge AllatRa

Ubytovanie (Chata v prírode) Lodge AllatRa. Chata v prírode AllatRa sa nachádza v Dobšinej v Košickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Lodge AllatRa sa nachádza v slovenskom meste Dobšiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Dobšiná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dobšiná. Mesto Dobšiná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.