Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolná Strehová

V slovenskom meste Dolná Strehová máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dolná Strehová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dolná Strehová

Penzion Malina

8,7

Penzion Malina

Ubytovanie (Penzión) Penzion Malina. Ubytovacie zariadenie Penzion Malina sa nachádza v obci Hronská Dúbrava a ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Malina sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Katarína

8

Apartmán Katarína

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Katarína. Ubytovanie Apartmán Katarina sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,2 km od Nového zámku Banská Štiavnica a 1,2 km od Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Apartmán Katarína sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

6,4

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytovanie (Kemping) Ubytovanie Bunky Dolna Strehova. Ubytovanie Bunky Dolná Strehová sa nachádza v Dolnej Strehovej a ponúka bezplatné Wi-Fi, bar a terasu. Ubytovanie Ubytovanie Bunky Dolna Strehova sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatka Miška Dolná Strehová

Chatka Miška Dolná Strehová

Ubytovanie (Kemping) Chatka Miška Dolná Strehová. Chatka Miška Dolná Strehová sa nachádza v obci Dolná Strehová a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, bazén, reštauráciu, bar a výhľad na hory. Ubytovanie Chatka Miška Dolná Strehová sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatka Žabka2 Dolná Strehová

Chatka Žabka2 Dolná Strehová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka Žabka2 Dolná Strehová. Chatka Žabka2 Dolná Strehová sa nachádza v obci Dolná Strehová. Ubytovanie Chatka Žabka2 Dolná Strehová sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatka Žabka Dolná Strehová

Chatka Žabka Dolná Strehová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka Žabka Dolná Strehová. Chatka Žabka Dolná Strehová sa nachádza v obci Dolná Strehová v Banskobystrickom kraji. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Chatka Žabka Dolná Strehová sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Dolná Strehová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dolná Strehová. Mesto Dolná Strehová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.