Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolná Strehová

V slovenskom meste Dolná Strehová máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dolná Strehová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dolná Strehová

Apartmán Katarína

8

Apartmán Katarína

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Katarína. Ubytovanie Apartmán Katarina sa nachádza v Banskej Štiavnici, 1,2 km od Nového zámku Banská Štiavnica a 1,2 km od Starého zámku Banská Štiavnica. Ubytovanie Apartmán Katarína sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

6,4

Ubytovanie Bunky Dolna Strehova

Ubytovanie (Kemping) Ubytovanie Bunky Dolna Strehova. Ubytovanie Bunky Dolná Strehová sa nachádza v Dolnej Strehovej a ponúka bezplatné Wi-Fi, bar a terasu. Ubytovanie Ubytovanie Bunky Dolna Strehova sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatka Miška Dolná Strehová

Chatka Miška Dolná Strehová

Ubytovanie (Kemping) Chatka Miška Dolná Strehová. Chatka Miška Dolná Strehová sa nachádza v obci Dolná Strehová a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, bazén, reštauráciu, bar a výhľad na hory. Ubytovanie Chatka Miška Dolná Strehová sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatka Žabka Dolná Strehová

Chatka Žabka Dolná Strehová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka Žabka Dolná Strehová. Chatka Žabka Dolná Strehová sa nachádza v obci Dolná Strehová v Banskobystrickom kraji. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Chatka Žabka Dolná Strehová sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatka Žabka2 Dolná Strehová

Chatka Žabka2 Dolná Strehová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka Žabka2 Dolná Strehová. Chatka Žabka2 Dolná Strehová sa nachádza v obci Dolná Strehová. Ubytovanie Chatka Žabka2 Dolná Strehová sa nachádza v slovenskom meste Dolná Strehová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Dolná Strehová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dolná Strehová. Mesto Dolná Strehová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.