Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolný Smokovec

V slovenskom meste Dolný Smokovec máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dolný Smokovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dolný Smokovec

Villa Petko

9,8

Villa Petko

Ubytovanie (Penzión) Villa Petko. Ubytovanie Villa Petko sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka záhradu, gril a terasu. Medzi zariadenia patrí spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Villa Petko sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ReMi-Dolný Smokovec

9,7

ReMi-Dolný Smokovec

Ubytovanie (Privát) ReMi-Dolný Smokovec. Hotel ReMi-Dolný Smokovec sa nachádza v Dolnom Smokovci, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ponúka ubytovanie v domáckom prostredí. Ubytovanie ReMi-Dolný Smokovec sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

9,7

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice. Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 31

9,5

Apartman 31

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 31. Apartmán 31 ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním nachádzajúce sa v Dolnom Smokovci. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman 31 sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán RELAX

9,4

Apartmán RELAX

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RELAX. Apartmán sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným... Ubytovanie Apartmán RELAX sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Alexandra

9,2

Apartmán Alexandra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alexandra. Apartmán Alexandra sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka terasu. Dostupné je aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Alexandra sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

9,2

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

Ubytovanie (Apartmán) Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý. Ubytovanie Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka reštauráciu, výbavu na grilovanie a terasu. Ubytovanie Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Horček & Július

9

Vila Horček & Július

Ubytovanie (Privát) Vila Horček & Július. Vila Horček & Július sa nachádza v Dolnom Smokovci 7 km od strediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ubytovanie Vila Horček & Július sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Petko

8,8

Penzion Petko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Petko. Penzión sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, len 2,5 km od Starého Smokovca. Ubytovanie Penzion Petko sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman NAOMI E12

Apartman NAOMI E12

Ubytovanie (Apartmán) Apartman NAOMI E12. Ubytovacie zariadenie Apartman NAOMI E12 sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman NAOMI E12 sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Dolný Smokovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dolný Smokovec. Mesto Dolný Smokovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.