Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dolný Smokovec

V slovenskom meste Dolný Smokovec máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dolný Smokovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dolný Smokovec

Villa Petko

9,8

Villa Petko

Ubytovanie (Penzión) Villa Petko. Ubytovanie Villa Petko sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka záhradu, gril a terasu. Medzi zariadenia patrí spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Villa Petko sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

ReMi-Dolný Smokovec

9,7

ReMi-Dolný Smokovec

Ubytovanie (Privát) ReMi-Dolný Smokovec. Hotel ReMi-Dolný Smokovec sa nachádza v Dolnom Smokovci, uprostred Národného parku Vysoké Tatry. Ponúka ubytovanie v domáckom prostredí. Ubytovanie ReMi-Dolný Smokovec sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

9,7

Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice. Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Apartmán vo Vysokých Tatrách blízko tatranskej železnice sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman 31

9,5

Apartman 31

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 31. Apartmán 31 ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním nachádzajúce sa v Dolnom Smokovci. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartman 31 sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán pod Slavkovským štítom

9,5

Apartmán pod Slavkovským štítom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pod Slavkovským štítom. Apartmán pod Slavkovským štítom sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán pod Slavkovským štítom sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán RELAX

9,4

Apartmán RELAX

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RELAX. Apartmán sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s balkónom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným... Ubytovanie Apartmán RELAX sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Alexandra

9,2

Apartmán Alexandra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alexandra. Apartmán Alexandra sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka terasu. Dostupné je aj bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Alexandra sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ager Apartments

9,2

Ager Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ager Apartments. Set in Dolný Smokovec, 25 km from Bukowina Tatrzańska, Ager Apartments offers a terrace and free WiFi. Hiking can be enjoyed nearby. Ubytovanie Ager Apartments sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

9,2

Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý

Ubytovanie (Apartmán) Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý. Ubytovanie Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka reštauráciu, výbavu na grilovanie a terasu. Ubytovanie Romantika v Tatrách - apartmán Vila Hollý sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Horček & Július

9

Vila Horček & Július

Ubytovanie (Privát) Vila Horček & Július. Vila Horček & Július sa nachádza v Dolnom Smokovci 7 km od strediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ubytovanie Vila Horček & Július sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Petko

8,8

Penzion Petko

Ubytovanie (Penzión) Penzion Petko. Penzión sa nachádza uprostred národného parku Vysoké Tatry, len 2,5 km od Starého Smokovca. Ubytovanie Penzion Petko sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman NAOMI E12

Apartman NAOMI E12

Ubytovanie (Apartmán) Apartman NAOMI E12. Ubytovacie zariadenie Apartman NAOMI E12 sa nachádza v Dolnom Smokovci a ponúka terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman NAOMI E12 sa nachádza v slovenskom meste Dolný Smokovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Dolný Smokovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dolný Smokovec. Mesto Dolný Smokovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.