Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Domaša Dobrá

V slovenskom meste Domaša Dobrá máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Domaša Dobrá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Domaša Dobrá

Sofia Boutique Hotel

9,8

Sofia Boutique Hotel

Ubytovanie (Hotel) Sofia Boutique Hotel. Sofia Boutique Hotel ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá. Ubytovanie Sofia Boutique Hotel sa nachádza v slovenskom meste Domaša Dobrá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Zelená Lagúna

9,3

Hotel Zelená Lagúna

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zelená Lagúna. Hotel Zelená Lagúna sa nachádza v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá, 46 km od Košíc, a ponúka detské ihrisko a slnečnú terasu. Ubytovanie Hotel Zelená Lagúna sa nachádza v slovenskom meste Domaša Dobrá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Garden Hotel Domaša

8,7

Garden Hotel Domaša

Ubytovanie (Hotel) Garden Hotel Domaša. Hotel Garden Domaša sa nachádza v rekreačnej oblasti Dobrá pri priehrade Domaša, v oblasti Nízkych Beskýd. Ubytovanie Garden Hotel Domaša sa nachádza v slovenskom meste Domaša Dobrá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Domaša Dobrá

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Domaša Dobrá. Mesto Domaša Dobrá je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.