Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dúbrava

V slovenskom meste Dúbrava máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dúbrava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dúbrava

Penzion Mlynárov Dvor

9,8

Penzion Mlynárov Dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mlynárov Dvor. Penzión Mlynárov Dvor sa nachádza v obci Dúbrava a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Penzion Mlynárov Dvor sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreačný dom LIPTOV

9,8

Rekreačný dom LIPTOV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom LIPTOV. Rekreačný dom LIPTOV sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 16 km od aquaparku Tatralandia a 19 km od Liptovskej Mary. Ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Rekreačný dom LIPTOV sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Margitka

9,5

Chata Margitka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Margitka. Chata Margitka sa nachádza v obci Dúbrava, 24 km od Liptovského Jána a ponúka spoločenskú miestnosť, terasu, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Margitka sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Anna

9,2

Chalupa Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Anna. Ubytovacie zariadenie CHALUPA ANNA sa nachádza v Dúbrave. Počas pobytu v tomto dovolenkovom dome môžete využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Chalupa Anna sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica JURsport Dúbrava

8,3

Drevenica JURsport Dúbrava

Ubytovanie (Chata v prírode) Drevenica JURsport Dúbrava. Ubytovacie zariadenie Drevenica JURsport Dúbrava s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Dúbrava v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Drevenica JURsport Dúbrava sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostinec Banik

6,6

Hostinec Banik

Ubytovanie (Hostinec) Hostinec Banik. Hostinec Banik sa nachádza v obci Ľubeľa a má terasu. Počas pobytu môžu hostia využívať úschovňu lyží, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Hostinec Banik sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Dúbrava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dúbrava. Mesto Dúbrava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.