Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dúbrava

V slovenskom meste Dúbrava máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dúbrava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dúbrava

Penzion Mlynárov Dvor

9,8

Penzion Mlynárov Dvor

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mlynárov Dvor. Penzión Mlynárov Dvor sa nachádza v obci Dúbrava a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Penzion Mlynárov Dvor sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačný dom LIPTOV

9,8

Rekreačný dom LIPTOV

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom LIPTOV. Rekreačný dom LIPTOV sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 16 km od aquaparku Tatralandia a 19 km od Liptovskej Mary. Ponúka gril, záhradu a terasu. Ubytovanie Rekreačný dom LIPTOV sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Margitka

9,5

Chata Margitka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Margitka. Chata Margitka sa nachádza v obci Dúbrava, 24 km od Liptovského Jána a ponúka spoločenskú miestnosť, terasu, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Margitka sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Anna

9,2

Chalupa Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Anna. Ubytovacie zariadenie CHALUPA ANNA sa nachádza v Dúbrave. Počas pobytu v tomto dovolenkovom dome môžete využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Chalupa Anna sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica JURsport Dúbrava

8,3

Drevenica JURsport Dúbrava

Ubytovanie (Chata v prírode) Drevenica JURsport Dúbrava. Ubytovacie zariadenie Drevenica JURsport Dúbrava s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Dúbrava v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Drevenica JURsport Dúbrava sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hostinec Banik

6,6

Hostinec Banik

Ubytovanie (Hostinec) Hostinec Banik. Hostinec Banik sa nachádza v obci Ľubeľa a má terasu. Počas pobytu môžu hostia využívať úschovňu lyží, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Hostinec Banik sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát pod Uhliskom

Privát pod Uhliskom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát pod Uhliskom. Privát pod Uhliskom is located in Dúbrava. The property is 42 km from Banská Bystrica, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Privát pod Uhliskom sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dúbravská chalupa Nella

Dúbravská chalupa Nella

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dúbravská chalupa Nella. Dúbravská chalupa Nella is located in Dúbrava and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Dúbravská chalupa Nella sa nachádza v slovenskom meste Dúbrava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Dúbrava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dúbrava. Mesto Dúbrava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.