Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Dudince

V slovenskom meste Dudince máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Dudince

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Dudince

Domček 22

10

Domček 22

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček 22. Domček 22 sa nachádza v Dudinciach a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie je vzdialené 44 km od mesta Ostrihom. Ubytovanie Domček 22 sa nachádza v slovenskom meste Dudince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Dudinka

9,8

Villa Dudinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Dudinka. Tento dovolenkový dom s patiom sa nachádza v Dudinciach. Za pekného počasia si môžete pripraviť chutné jedlá na grile a vychutnať si ich v záhrade. Ubytovanie Villa Dudinka sa nachádza v slovenskom meste Dudince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Pinius

9,7

Chata Pinius

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pinius. Ubytovacie zariadenie Chata Pinius sa nachádza v Dudinciach a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata Pinius sa nachádza v slovenskom meste Dudince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday home Bakchus Dudince

9,6

Holiday home Bakchus Dudince

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bakchus Dudince. Ubytovanie Holiday home Bakchus Dudince sa nachádza v Dudinciach. Ponúka ubytovanie s barom, so spoločným salónikom a záhradou. Ubytovanie Holiday home Bakchus Dudince sa nachádza v slovenskom meste Dudince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Synergy House

9,6

Synergy House

Ubytovanie (Bed and breakfast) Synergy House. Ubytovacie zariadenie Synergy House sa nachádza v Dudinciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradou, fitnescentrom a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Synergy House sa nachádza v slovenskom meste Dudince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Fortuna Dudince

9,2

Penzion Fortuna Dudince

Ubytovanie (Penzión) Penzion Fortuna Dudince. Penzión Fortuna Dudince sa nachádza v pokojnej lokalite, 1,5 km od kúpeľov Dudince. Ubytovanie Penzion Fortuna Dudince sa nachádza v slovenskom meste Dudince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Prijemne rodinne ubytovanie

8,6

Prijemne rodinne ubytovanie

Ubytovanie (Vidiecky dom) Prijemne rodinne ubytovanie. Príjemné rodinné ubytovanie sa nachádza v Dudinciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj záhradu a lounge. Ubytovanie Prijemne rodinne ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Dudince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Eko Penzion Leo

8,1

Eko Penzion Leo

Ubytovanie (Hostinec) Eko Penzion Leo. Eko Penzión Leo sa nachádza v Dudinciach, len 350 metrov od termálneho parku. Na mieste nájdete aj bar. Ubytovanie Eko Penzion Leo sa nachádza v slovenskom meste Dudince, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Dudince

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Dudince. Mesto Dudince je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.