Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Fiľakovo

V slovenskom meste Fiľakovo máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Fiľakovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Fiľakovo

Byt vo Fiľakove

9,2

Byt vo Fiľakove

Ubytovanie (Apartmán) Byt vo Fiľakove. Byt vo Fiľakove sa nachádza v meste Fiľakovo, 36 km od Dolnej Strehovej a ponúka reštauráciu a výhľad na mesto. Ubytovanie Byt vo Fiľakove sa nachádza v slovenskom meste Fiľakovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Ľubica

9

Privát Ľubica

Ubytovanie (Privát) Privát Ľubica. Privát Ľubica sa nachádza vo Fiľakove a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov. Ubytovanie Privát Ľubica sa nachádza v slovenskom meste Fiľakovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

PENZIÓN BEBEK

8,2

PENZIÓN BEBEK

Ubytovanie (Penzión) PENZIÓN BEBEK. PENZIÓN BEBEK sa nachádza vo Fiľakove a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie PENZIÓN BEBEK sa nachádza v slovenskom meste Fiľakovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Castle Hill

5,3

Castle Hill

Ubytovanie (Apartmány) Castle Hill. Ubytovacie zariadenie Castle Hill sa nachádza vo Fiľakove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou. Súčasťou apartmánu je terasa. Ubytovanie Castle Hill sa nachádza v slovenskom meste Fiľakovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxus Resort - Zupko

Luxus Resort - Zupko

Ubytovanie (Vila) Luxus Resort - Zupko. Located in Fiľakovo, Luxus Resort - Zupko provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytovanie Luxus Resort - Zupko sa nachádza v slovenskom meste Fiľakovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Fiľakovo

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Fiľakovo. Mesto Fiľakovo je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.