Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Galanta

V slovenskom meste Galanta máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Galanta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Galanta

Apartman TILL

9,1

Apartman TILL

Ubytovanie (Apartmán) Apartman TILL. Ubytovacie zariadenie Apartman TILL s terasou sa nachádza v Galante v Trnavskom kraji. Ubytovanie Apartman TILL sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Galanta

8,9

Hotel Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galanta. Hotel Galanta sa nachádza v pokojnej vilovej štvrti na okraji Galanty, 3 km od centra mesta a asi 25 km od Nitry a Trnavy. Ubytovanie Hotel Galanta sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

New Apartman Atis

8,8

New Apartman Atis

Ubytovanie (Apartmán) New Apartman Atis. Ubytovacie zariadenie New Apartman Atis sa nachádza v Galante a ponúka terasu. Ubytovanie je vzdialené 47 km od Bratislavy. Ubytovanie New Apartman Atis sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie House

8,7

Ubytovanie House

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie House. Ubytovanie House sa nachádza v Galante a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Ubytovanie House sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel CITY **** Galanta

8,6

Hotel CITY **** Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel CITY **** Galanta. Hotel City Galanta sa nachádza v centre Galanty, 5 minút jazdy od aquaparku Termál Centrum Galandia. Ubytovanie Hotel CITY **** Galanta sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion a Restauracia Toldi

8,6

Penzion a Restauracia Toldi

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restauracia Toldi. Penzión a Reštaurácia Toldi sa nachádza v obci Matúškovo, len 5 minút jazdy od Galanty a ponúka individuálne zariadené izby s TV a chladničkou. Ubytovanie Penzion a Restauracia Toldi sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

M-Holding penzión

7,2

M-Holding penzión

Ubytovanie (Penzión) M-Holding penzión. M-Holding penzión sa nachádza v Galante a ponúka záhradu a terasu. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie M-Holding penzión sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ziadny

Ziadny

Ubytovanie (Penzión) Ziadny. Set in Galanta, Ziadny offers a bar and free WiFi. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Bratislava is 3. Ubytovanie Ziadny sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Turistická ubytovňa Galanta

Turistická ubytovňa Galanta

Ubytovanie (Penzión) Turistická ubytovňa Galanta. Turistická ubytovňa Galanta is offering accommodation in Galanta. The units will provide guests with a wardrobe and a kettle. Ubytovanie Turistická ubytovňa Galanta sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Galanta

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Galanta. Mesto Galanta je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.