Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Galanta

V slovenskom meste Galanta máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Galanta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Galanta

Hotel Galanta

8,9

Hotel Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Galanta. Hotel Galanta sa nachádza v pokojnej vilovej štvrti na okraji Galanty, 3 km od centra mesta a asi 25 km od Nitry a Trnavy. Ubytovanie Hotel Galanta sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New Apartman Atis

8,8

New Apartman Atis

Ubytovanie (Apartmán) New Apartman Atis. Ubytovacie zariadenie New Apartman Atis sa nachádza v Galante a ponúka terasu. Ubytovanie je vzdialené 47 km od Bratislavy. Ubytovanie New Apartman Atis sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie House

8,7

Ubytovanie House

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie House. Ubytovanie House sa nachádza v Galante a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Ubytovanie House sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel CITY **** Galanta

8,6

Hotel CITY **** Galanta

Ubytovanie (Hotel) Hotel CITY **** Galanta. Hotel City Galanta sa nachádza v centre Galanty, 5 minút jazdy od aquaparku Termál Centrum Galandia. Ubytovanie Hotel CITY **** Galanta sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion a Restauracia Toldi

8,6

Penzion a Restauracia Toldi

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restauracia Toldi. Penzión a Reštaurácia Toldi sa nachádza v obci Matúškovo, len 5 minút jazdy od Galanty a ponúka individuálne zariadené izby s TV a chladničkou. Ubytovanie Penzion a Restauracia Toldi sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

M-Holding penzión

7,2

M-Holding penzión

Ubytovanie (Penzión) M-Holding penzión. M-Holding penzión sa nachádza v Galante a ponúka záhradu a terasu. Za príplatok je k dispozícii súkromné parkovisko. Ubytovanie M-Holding penzión sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ziadny

Ziadny

Ubytovanie (Penzión) Ziadny. Set in Galanta, Ziadny offers a bar and free WiFi. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Bratislava is 3. Ubytovanie Ziadny sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata 39

Chata 39

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata 39. Chata 39 sa nachádza v Galante a ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Chata 39 sa nachádza v slovenskom meste Galanta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Galanta

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Galanta. Mesto Galanta je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.