Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gelnica

V slovenskom meste Gelnica máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Gelnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Gelnica

Penzión pod hradom Gelnica

9,1

Penzión pod hradom Gelnica

Ubytovanie (Penzión) Penzión pod hradom Gelnica. Ubytovacie zariadenie Penzión pod hradom Gelnica sa nachádza v obci Gelnica a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión pod hradom Gelnica sa nachádza v slovenskom meste Gelnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Erihof

9,1

Penzion Erihof

Ubytovanie (Penzión) Penzion Erihof. Penzión Erihof sa nachádza v Gelnici a ponúka bar, záhradu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Penzion Erihof sa nachádza v slovenskom meste Gelnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrubový dom

Zrubový dom

Ubytovanie (Vila) Zrubový dom. Zrubový dom so záhradou sa nachádza v obci Gelnica. Táto vila ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Súčasťou vily je aj terasa. Ubytovanie Zrubový dom sa nachádza v slovenskom meste Gelnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Gelnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Gelnica. Mesto Gelnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.