Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gerlachov

V slovenskom meste Gerlachov máme celkom 10 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Gerlachov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Gerlachov

Apartmán Krajčer

9,8

Apartmán Krajčer

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Krajčer. Apartmán Krajčer sa nachádza v obci Gerlachov v Prešovskom kraji, 13 km od Popradu. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatným Wi-Fi a parkoviskom. Ubytovanie Apartmán Krajčer sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Ada

9,5

Privát Ada

Ubytovanie (Penzión) Privát Ada. Toto ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a grilom sa nachádza v obci Gerlachov. K dispozícii je vám bezplatné súkromné parkovisko a bar. Ubytovanie Privát Ada sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Dagmar

9,5

Ubytovanie Dagmar

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Dagmar. Ubytovanie Dagmar je ubytovanie v Gerlachove s vlastným stravovaním a s terasou, odkiaľ sa naskytá výhľad na Vysoké Tatry. Ubytovanie Ubytovanie Dagmar sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Gerlachov

9,3

Ubytovanie Gerlachov

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ubytovanie Gerlachov. Ubytovacie zariadenie Privát Gerlachov sa nachádza v dedinke Gerlachov vo Vysokých Tatrách. Ubytovanie Ubytovanie Gerlachov sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vysoké Tatry Gerlaška

9

Vysoké Tatry Gerlaška

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vysoké Tatry Gerlaška. Dovolenkový dom Vysoké Tatry Gerlaška sa nachádza v obci Gerlachov, 6 km od Vysokých Tatier. Ponúka ubytovanie so spoločným salónikom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vysoké Tatry Gerlaška sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Horec

8,4

Vila Horec

Ubytovanie (Hotel) Vila Horec. Vila Horec sa nachádza v obci Gerlachov a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie so súkromnými balkónmi. Ubytovanie Vila Horec sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Hubert High Tatras

8,4

Hotel Hubert High Tatras

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hubert High Tatras. Hotel Hubert Vital Resort v Gerlachove ponúka reštauráciu, kúpeľné centrum a môžete si tu tiež zajazdiť na koni. Ubytovanie Hotel Hubert High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tatrahouse sk Apartment Standard

Tatrahouse sk Apartment Standard

Ubytovanie (Apartmán) Tatrahouse sk Apartment Standard. Ubytovanie Tatrahouse sk Apartment Standard sa nachádza v obci Gerlachov a hosťom ponúka patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tatrahouse sk Apartment Standard sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tatrahouse sk Apartment Superior

Tatrahouse sk Apartment Superior

Ubytovanie (Apartmán) Tatrahouse sk Apartment Superior. Tatrahouse sk Apartment Superior is situated in Gerlachov. Ubytovanie Tatrahouse sk Apartment Superior sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie TDM Gerlachov

Ubytovanie TDM Gerlachov

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie TDM Gerlachov. Ubytovanie TDM Gerlachov sa nachádza v obci Gerlachov. K apartmánu patrí aj záhrada. Apartmán má 1 samostatnú spálňu, 1 kúpeľňu a obývaciu izbu. Ubytovanie Ubytovanie TDM Gerlachov sa nachádza v slovenskom meste Gerlachov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Gerlachov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Gerlachov. Mesto Gerlachov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.