Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Gôtovany

V slovenskom meste Gôtovany máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Gôtovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Gôtovany

Liptovský zrub

9,3

Liptovský zrub

Ubytovanie (Vidiecky dom) Liptovský zrub. Ubytovanie Liptovský zrub sa nachádza v obci Gôtovany, 20 km od Liptovského Jána. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Liptovský zrub sa nachádza v slovenskom meste Gôtovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa MIška

9,2

Chalupa MIška

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa MIška. Ubytovacie zariadenie Chalupa Miška, ktoré sa nachádza v obci Gôtovany, ponúka vírivku. Ubytovanie je vzdialené 20 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Chalupa MIška sa nachádza v slovenskom meste Gôtovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Slota

9

Chalupa Slota

Ubytovanie (Penzión) Chalupa Slota. Chalupa Slota sa nachádza v Gôtovanoch. Ponúka záhradu a terasu. K dispozícii máte spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chalupa Slota sa nachádza v slovenskom meste Gôtovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Gôtovany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Gôtovany. Mesto Gôtovany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.