Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Handlová

V slovenskom meste Handlová máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Handlová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Handlová

Penzión Medvedí Brloh

9

Penzión Medvedí Brloh

Ubytovanie (Penzión) Penzión Medvedí Brloh. Ubytovacie zariadenie Penzión Medvedí Brloh sa nachádza v obci Handlová a ponúka reštauráciu, bar, spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie Penzión Medvedí Brloh sa nachádza v slovenskom meste Handlová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Baník Handlová

8,8

Hotel Baník Handlová

Ubytovanie (Hotel) Hotel Baník Handlová. Hotel Baník sa nachádza v Handlovej a ponúka vám možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Na mieste sa môžete stravovať v reštaurácii. Ubytovanie Hotel Baník Handlová sa nachádza v slovenskom meste Handlová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HUTIRA Relax Club

8,4

HUTIRA Relax Club

Ubytovanie (Penzión) HUTIRA Relax Club. Ubytovacie zariadenie HUTIRA Relax Club ponúka ubytovanie s krytým bazénom. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie HUTIRA Relax Club sa nachádza v slovenskom meste Handlová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Janka

7,3

Ubytovanie Janka

Ubytovanie (Hostel) Ubytovanie Janka. Ubytovanie Janka sa nachádza v obci Handlová. Ponúka záhradu, terasu a spoločnú kuchyňu. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách. Ubytovanie Ubytovanie Janka sa nachádza v slovenskom meste Handlová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Poniklec Remata

Chata Poniklec Remata

Ubytovanie (Penzión) Chata Poniklec Remata. Ubytovacie zariadenie Chata Poniklec Remata sa nachádza v obci Handlová a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Poniklec Remata sa nachádza v slovenskom meste Handlová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Handlová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Handlová. Mesto Handlová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.