Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hlohovec

V slovenskom meste Hlohovec máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Hlohovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Hlohovec

Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo

9

Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo. Ubytovanie v súkromí, Hlohovec -Šulekovo sa nachádza v Hlohovci. K dispozícii je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jašter na Starej hore

8,9

Jašter na Starej hore

Ubytovanie (Penzión) Jašter na Starej hore. Penzión Jašter na Starej hore sa nachádza v Hlohovci. Ponúka reštauráciu, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Jašter na Starej hore sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Jelen

8,5

Hotel Jelen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jelen. Hotel Jeleň sídli v historickej budove na hlavnom námestí v Hlohovci. Je ľahko dostupný z diaľnice D1 a nachádza sa 20 km od Piešťan, Trnavy a Nitry. Ubytovanie Hotel Jelen sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stofing

7,9

Hotel Stofing

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stofing. Hotel Stofing je vzdialený len 5 minút chôdze od centra Hlohovca a 5 km od európskej cesty E75. Ubytovanie Hotel Stofing sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Pompano

6,9

Penzion Pompano

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pompano. Penzión Pompano sa nachádza v centre Hlohovca a ponúka vám izby s vlastnou kúpeľňou, satelitnou TV a minibarom. Ubytovanie Penzion Pompano sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxusné ubytovanie

Luxusné ubytovanie

Ubytovanie (Apartmán) Luxusné ubytovanie. Luxusné ubytovanie sa nachádza v Hlohovci v Trnavskom kraji a ponúka balkón. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 28 km od Trnavy. Ubytovanie Luxusné ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion M.L.K

Penzion M.L.K

Ubytovanie (Penzión) Penzion M.L.K. Situated in Hlohovec, Penzion M.L.K offers a bar and free WiFi. Guests can make use of a terrace. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe. Ubytovanie Penzion M.L.K sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Renata

Penzion Renata

Ubytovanie (Privát) Penzion Renata. Penzión Renáta sa nachádza v Hlohovci, 28 km od Trnavy a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je tu terasa. Ubytovanie Penzion Renata sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Hlohovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Hlohovec. Mesto Hlohovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.