Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hlohovec

V slovenskom meste Hlohovec máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Hlohovec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Hlohovec

Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo

9

Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo. Ubytovanie v súkromí, Hlohovec -Šulekovo sa nachádza v Hlohovci. K dispozícii je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí , Hlohovec -Šulekovo sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Jašter na Starej hore

8,9

Jašter na Starej hore

Ubytovanie (Penzión) Jašter na Starej hore. Penzión Jašter na Starej hore sa nachádza v Hlohovci. Ponúka reštauráciu, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Jašter na Starej hore sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Jelen

8,5

Hotel Jelen

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jelen. Hotel Jeleň sídli v historickej budove na hlavnom námestí v Hlohovci. Je ľahko dostupný z diaľnice D1 a nachádza sa 20 km od Piešťan, Trnavy a Nitry. Ubytovanie Hotel Jelen sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Stofing

7,9

Hotel Stofing

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stofing. Hotel Stofing je vzdialený len 5 minút chôdze od centra Hlohovca a 5 km od európskej cesty E75. Ubytovanie Hotel Stofing sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Pompano

6,9

Penzion Pompano

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pompano. Penzión Pompano sa nachádza v centre Hlohovca a ponúka vám izby s vlastnou kúpeľňou, satelitnou TV a minibarom. Ubytovanie Penzion Pompano sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxusné ubytovanie

Luxusné ubytovanie

Ubytovanie (Apartmán) Luxusné ubytovanie. Luxusné ubytovanie sa nachádza v Hlohovci v Trnavskom kraji a ponúka balkón. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 28 km od Trnavy. Ubytovanie Luxusné ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion M.L.K

Penzion M.L.K

Ubytovanie (Penzión) Penzion M.L.K. Situated in Hlohovec, Penzion M.L.K offers a bar and free WiFi. Guests can make use of a terrace. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe. Ubytovanie Penzion M.L.K sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Group

Group

Ubytovanie (Apartmán) Group. Situated in Hlohovec in the Trnavský kraj region, Group has a balcony. The accommodation is 17 km from Trnava. Ubytovanie Group sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Renata

Penzion Renata

Ubytovanie (Privát) Penzion Renata. Penzión Renáta sa nachádza v Hlohovci, 28 km od Trnavy a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je tu terasa. Ubytovanie Penzion Renata sa nachádza v slovenskom meste Hlohovec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Hlohovec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Hlohovec. Mesto Hlohovec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.