Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hodruša

V slovenskom meste Hodruša máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Hodruša

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Hodruša

Kopanický dvor

9,3

Kopanický dvor

Ubytovanie (Vidiecky dom) Kopanický dvor. Ubytovanie Kopanický dvor sa nachádza v Hodruši a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Kopanický dvor sa nachádza v slovenskom meste Hodruša, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kamená chalupa

9,2

Kamená chalupa

Ubytovanie (Apartmány) Kamená chalupa. Ubytovacie zariadenie Kamená chalupa sa nachádza v Hodruši v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Ubytovanie Kamená chalupa sa nachádza v slovenskom meste Hodruša, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Banský dom

7,9

Penzión Banský dom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Banský dom. Penzión Banský dom sa nachádza v obci Hodruša-Hámre, 10 km od Banskej Štiavnice zapísanej na zozname UNESCO. Ubytovanie Penzión Banský dom sa nachádza v slovenskom meste Hodruša, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Hodruša

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Hodruša. Mesto Hodruša je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.