Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hodruša

V slovenskom meste Hodruša máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Hodruša

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Hodruša

Ubytovanie pod gaštanom

9,9

Ubytovanie pod gaštanom

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie pod gaštanom. Ubytovanie pod gaštanom sa nachádza v Hodruši, 8 km od Banskej Štiavnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie pod gaštanom sa nachádza v slovenskom meste Hodruša, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

BIKE apartments 3

9,7

BIKE apartments 3

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 3. Ubytovanie BIKE apartments 3 sa nachádza v Hodruši. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 42 km a hostia môžu bezplatne využívať Wi-Fi a súkromné... Ubytovanie BIKE apartments 3 sa nachádza v slovenskom meste Hodruša, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

BIKE apartments 2

9,6

BIKE apartments 2

Ubytovanie (Apartmán) BIKE apartments 2. Ubytovacie zariadenie BIKE apartments 2 sa nachádza v obci Hodruša v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie BIKE apartments 2 sa nachádza v slovenskom meste Hodruša, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kopanický dvor

9,3

Kopanický dvor

Ubytovanie (Vidiecky dom) Kopanický dvor. Ubytovanie Kopanický dvor sa nachádza v Hodruši a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Kopanický dvor sa nachádza v slovenskom meste Hodruša, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Banský dom

7,9

Penzión Banský dom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Banský dom. Penzión Banský dom sa nachádza v obci Hodruša-Hámre, 10 km od Banskej Štiavnice zapísanej na zozname UNESCO. Ubytovanie Penzión Banský dom sa nachádza v slovenskom meste Hodruša, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Hodruša

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Hodruša. Mesto Hodruša je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.