Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hokovce

V slovenskom meste Hokovce máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Hokovce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Hokovce

Ubytovanie na súkromí

9,4

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie na súkromí. Ubytovanie na súkromí sa nachádza v Hokovciach a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie má súkromné neplatené parkovisko. Ubytovanie Ubytovanie na súkromí sa nachádza v slovenskom meste Hokovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion - Peri

9,2

Penzion - Peri

Ubytovanie (Penzión) Penzion - Peri. Penzión - Peri sa nachádza v obci Hokovce a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Penzion - Peri sa nachádza v slovenskom meste Hokovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Veperec

9,2

Penzión Veperec

Ubytovanie (Penzión) Penzión Veperec. Penzión Veperec sa nachádza v obci Hokovce, len 2 km od kúpeľného mestečka Dudince. Ubytovanie Penzión Veperec sa nachádza v slovenskom meste Hokovce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Hokovce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Hokovce. Mesto Hokovce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.