Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Holíč

V slovenskom meste Holíč máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Holíč

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Holíč

Hotel Air

9

Hotel Air

Ubytovanie (Penzión) Hotel Air. Hotel Air sa nachádza v pokojnej lokalite v centre Holíča, 500 metrov od hradu Holíč a 8 km od historického mesta Skalica. Ubytovanie Hotel Air sa nachádza v slovenskom meste Holíč, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HOTEL SAN

8,2

HOTEL SAN

Ubytovanie (Hotel) HOTEL SAN. HOTEL SAN sa nachádza v Holíči a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie HOTEL SAN sa nachádza v slovenskom meste Holíč, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

GAS Truck centrum

8,2

GAS Truck centrum

Ubytovanie (Motel) GAS Truck centrum. Ubytovanie GAS Truck centrum sa nachádza v Holíči. K dispozícii tu máte službu nonstop recepcie a reštauráciu. Ubytovanie GAS Truck centrum sa nachádza v slovenskom meste Holíč, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Harmónia

Penzión Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmónia. Penzión Harmónia sa nachádza v obci Holíč. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Penzión Harmónia sa nachádza v slovenskom meste Holíč, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Kátovská

Penzión Kátovská

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Kátovská. Penzión Kátovská so spoločenskou miestnosťou sa nachádza v Holíči. Ubytovanie je vzdialené 38 km od Nitry. Ubytovanie Penzión Kátovská sa nachádza v slovenskom meste Holíč, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Schiffelova

Penzión Schiffelova

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Schiffelova. Penzión Schiffelova sa nachádza v Holíči v Trnavskom kraji a ponúka balkón a výhľad na mesto. Ubytovanie Penzión Schiffelova sa nachádza v slovenskom meste Holíč, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Holíč

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Holíč. Mesto Holíč je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.