Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Horná Lehota

V slovenskom meste Horná Lehota máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Horná Lehota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Horná Lehota

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

10

Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška. Apartmán Anna Chopok sa nachádza v Demänovskej Doline 2,6 km od Chopku a 5 km od turisticko-športového centra Jasná. Ubytovanie Apartman Anna Chopok 1 110 mnm Trangoška sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Lehota - Nizke Tatry

9,9

Chata Lehota - Nizke Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Lehota - Nizke Tatry. Chata Lehota – Nízke Tatry sa nachádza v Hornej Lehote, 36 km od Banskej Bystrice. Ponúka reštauráciu, gril, terasu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Lehota - Nizke Tatry sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Romantic Apartment with fireplace in Old Villa

9,8

Romantic Apartment with fireplace in Old Villa

Ubytovanie (Apartmán) Romantic Apartment with fireplace in Old Villa. Ubytovanie Romantic Apartment with fireplace in Old Villa sa nachádza v obci Horná Lehota, ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na okolité hory. Ubytovanie Romantic Apartment with fireplace in Old Villa sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

9,7

Apartmán Chopok Juh Romantika 14

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Romantika 14. Apartmánový dom Romantika sa nachádza v Trangoške - Chopok Juh, len pár metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Romantika 14 sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalet Tatry

9,7

Chalet Tatry

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Tatry. Horská chata Tatry je situovaná 2 km od obce Horná Lehota, uprostred Národného parku Nízke Tatry. Ubytovanie Chalet Tatry sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Farma Javor

9,7

Farma Javor

Ubytovanie (Penzión) Farma Javor. Ubytovacie zariadenie Farma Javor sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Farma Javor sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chopok Juh - Ambiente Apartment

9,5

Chopok Juh - Ambiente Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Chopok Juh - Ambiente Apartment. Chopok Juh - Ambiente Apartment sa nachádza v lyžiarskom stredisku Tále a ponúka záhradu a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Chopok Juh - Ambiente Apartment sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa

9,5

Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa. Apartmán Emilka Tále sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii má bezplatné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Emilka Tále pri potoku, výhľad do lesa sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Ježko

9,4

Apartmán Ježko

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Ježko. Apartmán Ježko s výhľadom na okolité hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou asi 1,2 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Apartmán Ježko sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Zázvor

9,4

Chata Zázvor

Ubytovanie (Penzión) Chata Zázvor. Chata Zázvor sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Chata Zázvor sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Chopok Juh Nadia

9,4

Apartmán Chopok Juh Nadia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok Juh Nadia. Apartmán Chopok Juh Nadia sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka reštauráciu, bar a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Apartmán Chopok Juh Nadia sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lúčnica apartments Tále

9,4

Lúčnica apartments Tále

Ubytovanie (Apartmány) Lúčnica apartments Tále. Ubytovanie Lúčnica apartments Tále sa nachádza v obci Tále, 1,3 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ubytovanie Lúčnica apartments Tále sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná

9,4

Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná. Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná sa nachádza v turistickom stredisku Tále, 7 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále, a ponúka výhľad na hory,... Ubytovanie Apartmánový dom Poludnica I., Chopok Juh, Jasná sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále

9,4

Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále. Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza v lokalite Trangoška v Národnom parku Nízke Tatry, necelých 7 km od lyžiarskych stredísk Chopok - Juh,... Ubytovanie Apartmán 17 Romantika Chopok Juh Tále sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chopok Juh Apartman Horec

9,4

Chopok Juh Apartman Horec

Ubytovanie (Apartmán) Chopok Juh Apartman Horec. Nachádza sa v samom srdci Národného parku Nízke Tatry a len 800 metrov od lyžiarskeho vleku Srdiečko-Kosodrevina. Je prístupný autom od obce Bystrá. Ubytovanie Chopok Juh Apartman Horec sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Alpinka, Chopok Juh

9,3

Apartmán Alpinka, Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Alpinka, Chopok Juh. Apartmán Alpinka, Chopok Juh sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka reštauráciu. Ubytovanie je vzdialené 49 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmán Alpinka, Chopok Juh sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Kamila

9,3

Chata Kamila

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kamila. Ubytovacie zariadenie Chata Kamila sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka záhradu, priamy prístup na zjazdovky, gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Chata Kamila sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh

9,3

Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh

Ubytovanie (Penzión) Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh. Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh sa nachádza v Brezne a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmánový dom Poludnica - Chopok Juh sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán RMNTK Chopok Juh

9,2

Apartmán RMNTK Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán RMNTK Chopok Juh. Apartmán RMNTK Chopok Juh sa nachádza v obci Horná Lehota. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán RMNTK Chopok Juh sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Horna Lehota

9,2

Chata Horna Lehota

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Horna Lehota. Chata Horná Lehota s výhľadom do záhrady a terasou sa nachádza v Hornej Lehote v Banskobystrickom kraji. Ubytovanie je vzdialené 40 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Chata Horna Lehota sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Srdiečko Chopok juh

9,2

Apartmán Srdiečko Chopok juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Srdiečko Chopok juh. Apartmán Srdiečko Chopok juh sa nachádza v obci Horná Lehota a ponúka reštauráciu, tenisový kurt a gril. Banská Bystrica je od ubytovania vzdialená 39 km. Ubytovanie Apartmán Srdiečko Chopok juh sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh

9

Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh. Apartmánový dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh sa nachádza v Hornej Lehote a ponúka saunu. Ubytovanie je vzdialené 39 km od Banskej Bystrice. Ubytovanie Apartmanovy dom Romantika (Apt 21), Trangoska, Chopok Juh sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Chopok juh Anka

8,9

Apartmán Chopok juh Anka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Chopok juh Anka. Apartmán Chopok juh Anka sa nachádza v Hornej Lehote, 50 km od Banskej Bystrice. Ponúka reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Apartmán Chopok juh Anka sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad

8,8

Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad. Ubytovanie Apartman Amelia Tale sa nachádza v obci Horná Lehota v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman Amelia Tale pri lese a potoku, super výhľad sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Lieska

8,7

Chata Lieska

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Lieska. Chata Lieska sa nachádza v Hornej Lehote a ponúka vám spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Ubytovanie Chata Lieska sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Silent Hill 2

8,7

Silent Hill 2

Ubytovanie (Chata v prírode) Silent Hill 2. Ubytovanie Silent Hill 2 ponúka ubytovanie v Krpáčove. Na mieste je k dispozícii aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Silent Hill 2 sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dependence Hotel Golf

8,5

Dependence Hotel Golf

Ubytovanie (Hotel) Dependence Hotel Golf. Hotel Dependence Golf sa nachádza na pokojnom mieste vedľa golfového ihriska Gray Bear, priamo v lyžiarskom stredisku Tále v Nízkych Tatrách. Ubytovanie Dependence Hotel Golf sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Silent Hill 1

8,4

Silent Hill 1

Ubytovanie (Horská chata) Silent Hill 1. Silent Hill 1 ponúka ubytovanie v Krpáčove. Lyžiarske stredisko Tále je vzdialené 6 km a lyžiarske stredisko Krpáčovo len 3 km od ubytovania. Ubytovanie Silent Hill 1 sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Silent Hill 3

8,2

Silent Hill 3

Ubytovanie (Chata v prírode) Silent Hill 3. Ubytovacie zariadenie Silent Hill 3 nachádza v rekreačnej oblasti Krpáčovo, len 6 km od lyžiarskeho strediska Tále a 12 km od lyžiarskeho areálu... Ubytovanie Silent Hill 3 sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Grizzly

7

Chata Grizzly

Ubytovanie (Horská chata) Chata Grizzly. Ubytovanie Chata Grizzly sa nachádza v obci Horná Lehota, 39 km od Banskej Bystrice. Ponúka bar, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Grizzly sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Večernica Chopok Juh

Apartmán Večernica Chopok Juh

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Večernica Chopok Juh. Apartmán Večernica Chopok Juh is set in Horná Lehota and offers a restaurant. The property has mountain views and is 18 km from Liptovský Mikuláš. Ubytovanie Apartmán Večernica Chopok Juh sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Deluxe gray bear apartment

Deluxe gray bear apartment

Ubytovanie (Apartmán) Deluxe gray bear apartment. Situated in Horná Lehota, Deluxe gray bear apartment offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Deluxe gray bear apartment sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale

Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale

Ubytovanie (Apartmán) Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale. Situated in Horná Lehota in the Banskobystrický kraj region, Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale has a balcony. Ubytovanie Apartman číslo 1- Romantika Chopok juh Tale sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chalupa U Mateja Horna Lehota c12

chalupa U Mateja Horna Lehota c12

Ubytovanie (Apartmán) chalupa U Mateja Horna Lehota c12. Chalupa U Mateja Horna Lehota c12 is located in Horná Lehota and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie chalupa U Mateja Horna Lehota c12 sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Tále

Apartmán Tále

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tále. Apartmán Tále ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v obci Horná Lehota. Ubytovanie Apartmán Tále sa nachádza v slovenskom meste Horná Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Horná Lehota

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Horná Lehota. Mesto Horná Lehota je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.