Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Horná Turecká

V slovenskom meste Horná Turecká máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Horná Turecká

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Horná Turecká

Paul's country house | region Donovaly

9,7

Paul's country house | region Donovaly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Paul's country house | region Donovaly. Ubytovacie zariadenie Paul's country house | region Donovaly sa nachádza v Hornej Tureckej v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Paul's country house | region Donovaly sa nachádza v slovenskom meste Horná Turecká, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa U Kurišky

8

Chalupa U Kurišky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa U Kurišky. Chalupa U Kurišky stojí uprostred Národného parku Veľká Fatra v dedine Horná Turecká a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Chalupa U Kurišky sa nachádza v slovenskom meste Horná Turecká, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata u Petrenkov

Chata u Petrenkov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Petrenkov. Chata u Petrenkov sa nachádza v Hornej Tureckej a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, priamym prístupom k vchodu na lyžiach, príslušenstvom na... Ubytovanie Chata u Petrenkov sa nachádza v slovenskom meste Horná Turecká, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Horná Turecká

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Horná Turecká. Mesto Horná Turecká je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.