Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hruštín

V slovenskom meste Hruštín máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Hruštín

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Hruštín

Chata Tvonka

9,7

Chata Tvonka

Ubytovanie (Apartmán) Chata Tvonka. Chata Tvonka sa nachádza v obci Hruštín v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Ubytovanie Chata Tvonka sa nachádza v slovenskom meste Hruštín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión u Peťa

9,3

Penzión u Peťa

Ubytovanie (Privát) Penzión u Peťa. Penzión u Peťa sa nachádza v pokojnej oblasti na Orave a v jeho blízkosti máte množstvo príležitostí na turistiku a lyžovanie. Ubytovanie Penzión u Peťa sa nachádza v slovenskom meste Hruštín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horský Hotel Kristína

9,2

Horský Hotel Kristína

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Kristína. Horský Hotel Kristína sa nachádza v obci Hruštín a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, záhradu a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Horský Hotel Kristína sa nachádza v slovenskom meste Hruštín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Koliba u Kuba a rekreačné domy

9,1

Koliba u Kuba a rekreačné domy

Ubytovanie (Apartmány) Koliba u Kuba a rekreačné domy. Ubytovanie Koliba u Kuba a rekreačné domy sa nachádza v obci Hruštín, 44 km od Žiliny. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Koliba u Kuba a rekreačné domy sa nachádza v slovenskom meste Hruštín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Agrohotel Tri Brezy

8,7

Agrohotel Tri Brezy

Ubytovanie (Penzión) Agrohotel Tri Brezy. Agrohotel Tri Brezy sa nachádza v obci Hruštín a ponúka reštauráciu, fitnescentrum, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Agrohotel Tri Brezy sa nachádza v slovenskom meste Hruštín, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Hruštín

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Hruštín. Mesto Hruštín je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.