Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Humenné

V slovenskom meste Humenné máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Humenné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Humenné

visiting a fairy tale ...

9,5

visiting a fairy tale ...

Ubytovanie (Apartmán) visiting a fairy tale .... Ubytovacie zariadenie visiting a fairy tale ... sa nachádza v Humennom a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na jazero. Ubytovanie visiting a fairy tale ... sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Humenné

9,5

Apartmány Humenné

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Humenné. Apartmány Humenné sa nachádzajú v meste Humenné a centrum mesta je vzdialené len 5 minút chôdze od apartmánov. Ubytovanie Apartmány Humenné sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Karpatia

9,3

Hotel Karpatia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Karpatia. Hotel Karpatia je od historického centra mesta Humenné vzdialený 250 metrov. Ubytovanie Hotel Karpatia sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ali Baba

9

Hotel Ali Baba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ali Baba. Hotel Ali Baba sa nachádza v Humennom, len 6 km od lyžiarskeho strediska Chlmec. Ubytovanie Hotel Ali Baba sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Aston

8,2

Penzión Aston

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aston. Penzión Aston sa nachádza v Humennom, 50 metrov od Laborca a menej ako 2 km od centra mesta. Ubytovanie Penzión Aston sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Humenné

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Humenné. Mesto Humenné je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.