Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Humenné

V slovenskom meste Humenné máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Humenné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Humenné

visiting a fairy tale ...

9,5

visiting a fairy tale ...

Ubytovanie (Apartmán) visiting a fairy tale .... Ubytovacie zariadenie visiting a fairy tale ... sa nachádza v Humennom a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na jazero. Ubytovanie visiting a fairy tale ... sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Humenné

9,5

Apartmány Humenné

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Humenné. Apartmány Humenné sa nachádzajú v meste Humenné a centrum mesta je vzdialené len 5 minút chôdze od apartmánov. Ubytovanie Apartmány Humenné sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Karpatia

9,3

Hotel Karpatia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Karpatia. Hotel Karpatia je od historického centra mesta Humenné vzdialený 250 metrov. Ubytovanie Hotel Karpatia sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2

9,2

Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2

Ubytovanie (Apartmán) Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2. Ubytovacie zariadenie Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2 sa nachádza v Humennom v Prešovskom kraji. Ubytovanie Humenné Slovakia, Apartment with balcony 45m2 sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Ali Baba

9

Hotel Ali Baba

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ali Baba. Hotel Ali Baba sa nachádza v Humennom, len 6 km od lyžiarskeho strediska Chlmec. Ubytovanie Hotel Ali Baba sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán blízko centra

8,7

Apartmán blízko centra

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán blízko centra. Apartmán blízko centra is set in Humenné. The apartment features garden views and is 43 km from Cisna. Ubytovanie Apartmán blízko centra sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Aston

8,2

Penzión Aston

Ubytovanie (Penzión) Penzión Aston. Penzión Aston sa nachádza v Humennom, 50 metrov od Laborca a menej ako 2 km od centra mesta. Ubytovanie Penzión Aston sa nachádza v slovenskom meste Humenné, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Humenné

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Humenné. Mesto Humenné je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.