Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Huty

V slovenskom meste Huty máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Huty

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Huty

Palčovka Huty

10

Palčovka Huty

Ubytovanie (Apartmán) Palčovka Huty. Palčovka Huty is located in Huty. The property is 34 km from Liptovský Mikuláš and free private parking is featured. Ubytovanie Palčovka Huty sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Huty

9,9

Drevenica Huty

Ubytovanie (Horská chata) Drevenica Huty. Drevenica Huty sa nachádza v obci Huty a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním so záhradou s grilom, detské ihrisko, vonkajšie posedenie a bezplatné... Ubytovanie Drevenica Huty sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa pod Skleným Vŕškom

9,4

Chalupa pod Skleným Vŕškom

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa pod Skleným Vŕškom. Chalupa pod Skleným vŕškom sa nachádza v obci Huty. Je situovaná 31 km od Liptovského Mikuláša a na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa pod Skleným Vŕškom sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U Edyho

9,4

U Edyho

Ubytovanie (Dovolenkový dom) U Edyho. Chata U Edyho sa nachádza 5 km od lyžiarskeho strediska Janovky a 10 km od termálneho kúpaliska Oravice. Ubytovanie U Edyho sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Hanka

9,3

Chalupa Hanka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Hanka. Chalupa Hanka sa nachádza v obci Huty. Tento dovolenkový dom poskytuje bezplatné súkromné parkovisko a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chalupa Hanka sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Roháčan

8,9

Penzion Roháčan

Ubytovanie (Penzión) Penzion Roháčan. Penzión Roháčan sa nachádza v obci Zuberec a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s krytým grilom, detské ihrisko a lanové centrum. Ubytovanie Penzion Roháčan sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Linda

8,8

Chata Linda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Linda. Chata Linda sa nachádza v obci Huty a ponúka spoločenskú miestnosť. V okolí dovolenkového domu sa môžete venovať pešej turistike alebo využívať záhradu. Ubytovanie Chata Linda sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments Huty

8,5

Apartments Huty

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Huty. Ubytovacie zariadenie Apartments Huty sa nachádza v obci Huty a ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu, príslušenstvo na grilovanie a vírivku. Ubytovanie Apartments Huty sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Palčovka - apartmán U Štěpána

Palčovka - apartmán U Štěpána

Ubytovanie (Apartmán) Palčovka - apartmán U Štěpána. Palčovka - apartmán U Štěpána is set in Huty and offers a bar and a garden. The property features garden views and is 43 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Palčovka - apartmán U Štěpána sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Huty

Chata Huty

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Huty. Chatu Huty nájdete v obci Huty. Dovolenkový dom sa nachádza 32 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Chata Huty sa nachádza v slovenskom meste Huty, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Huty

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Huty. Mesto Huty je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.