Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ivachnová

V slovenskom meste Ivachnová máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Ivachnová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Ivachnová

Apartmán Holiday 93

9,6

Apartmán Holiday 93

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Holiday 93. Apartmán Holiday 93 sa nachádza v Bešeňovej a ponúka záhradu, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán Holiday 93 sa nachádza v slovenskom meste Ivachnová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Na Liptove

9,6

Apartment Na Liptove

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Na Liptove. Apartmán Na Liptove sa nachádza 3,2 km od vodného parku Bešeňová a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Apartment Na Liptove sa nachádza v slovenskom meste Ivachnová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden 35

9,5

Garden 35

Ubytovanie (Privát) Garden 35. Ubytovanie Garden 35 sa nachádza v Ivachnovej, 24 km od Liptovského Jána. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Garden 35 sa nachádza v slovenskom meste Ivachnová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ivachnová

9,3

Ivachnová

Ubytovanie (Penzión) Ivachnová. Penzión sa nachádza v Ivachnovej a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Ivachnová sa nachádza v slovenskom meste Ivachnová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

River Side Holiday Home near Besenova

8,9

River Side Holiday Home near Besenova

Ubytovanie (Rezort) River Side Holiday Home near Besenova. Ubytovacie zariadenie River Side Holiday Home near Besenova sa nachádza v Ivachnovej. Ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie River Side Holiday Home near Besenova sa nachádza v slovenskom meste Ivachnová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kristina Ivachnová 49

8,7

Apartman Kristina Ivachnová 49

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kristina Ivachnová 49. Apartman Kristina Ivachnová 49 sa nachádza v obci Bešeňová, 3,6 km od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Apartman Kristina Ivachnová 49 sa nachádza v slovenskom meste Ivachnová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Holiday Home Slovakia Ivachnova 49

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Slovakia Ivachnova 49. Ubytovanie Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 sa nachádza v Ivachnovej, 23 km od Liptovského Jána. Ponúka spoločenskú miestnosť a výhľad do záhrady. Ubytovanie Holiday Home Slovakia Ivachnova 49 sa nachádza v slovenskom meste Ivachnová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Ivachnová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Ivachnová. Mesto Ivachnová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.