Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ivanka pri Dunaji

V slovenskom meste Ivanka pri Dunaji máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Ivanka pri Dunaji

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Ivanka pri Dunaji

Motel Kotva

6,9

Motel Kotva

Ubytovanie (Motel) Motel Kotva. Tento hotel sa nachádza len 4 km od bratislavského letiska a ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou, bezplatné Wi-Fi a parkovisko zdarma. Ubytovanie Motel Kotva sa nachádza v slovenskom meste Ivanka pri Dunaji, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private House with Beautiful garden

Private House with Beautiful garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Private House with Beautiful garden. Ubytovanie Private House with Beautiful garden sa nachádza v obci Ivanka pri Dunaji a ponúka bezplatné bicykle, spoločný salónik a záhradu. Ubytovanie Private House with Beautiful garden sa nachádza v slovenskom meste Ivanka pri Dunaji, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 486 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Ivanka pri Dunaji

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Ivanka pri Dunaji. Mesto Ivanka pri Dunaji je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.