Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jahodná

V slovenskom meste Jahodná máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Jahodná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Jahodná

Alba Regia Pansion Egri

8,8

Alba Regia Pansion Egri

Ubytovanie (Penzión) Alba Regia Pansion Egri. Penzión Alba Regia Egri sa nachádza v malebnej oblasti na brehu Malého Dunaja. Ubytovanie Alba Regia Pansion Egri sa nachádza v slovenskom meste Jahodná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Lake house 1321

Lake house 1321

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lake house 1321. Located in Jahodná in the Trnavský kraj region, Lake house 1321 features a balcony and garden views. Ubytovanie Lake house 1321 sa nachádza v slovenskom meste Jahodná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata ALBA REGIA

Chata ALBA REGIA

Ubytovanie (Apartmán) Chata ALBA REGIA. Chata ALBA REGIA sa nachádza v obci Jahodná, 13 km od Dunajskej Stredy. Ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata ALBA REGIA sa nachádza v slovenskom meste Jahodná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Jahodná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Jahodná. Mesto Jahodná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.