Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jakubovany

V slovenskom meste Jakubovany máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Jakubovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Jakubovany

Chata u Porubäna

9,5

Chata u Porubäna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Porubäna. Chata u Porubäna so záhradou a terasou sa nachádza v obci Jakubovany. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Chata u Porubäna sa nachádza v slovenskom meste Jakubovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica u Porubäna

9,4

Drevenica u Porubäna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica u Porubäna. Drevenica u Porubäna sa nachádza v obci Jakubovany v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Drevenica u Porubäna sa nachádza v slovenskom meste Jakubovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačná Chata

9,3

Rekreačná Chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačná Chata. Rekreačná Chata je situovaná uprostred Národného parku Vysoké Tatry a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradu s grilom. Ubytovanie Rekreačná Chata sa nachádza v slovenskom meste Jakubovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Tatry Liptov

8,4

Tatry Liptov

Ubytovanie (Vidiecky dom) Tatry Liptov. Ubytovacie zariadenie Tatry Liptov sa nachádza v obci Jakubovany, 11 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tatry Liptov sa nachádza v slovenskom meste Jakubovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Jakubovany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Jakubovany. Mesto Jakubovany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.