Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jakubovany

V slovenskom meste Jakubovany máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Jakubovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Jakubovany

Chata u Porubäna

9,5

Chata u Porubäna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Porubäna. Chata u Porubäna so záhradou a terasou sa nachádza v obci Jakubovany. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie Chata u Porubäna sa nachádza v slovenskom meste Jakubovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica u Porubäna

9,4

Drevenica u Porubäna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica u Porubäna. Drevenica u Porubäna sa nachádza v obci Jakubovany v Žilinskom kraji a ponúka terasu. Ubytovanie Drevenica u Porubäna sa nachádza v slovenskom meste Jakubovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreačná Chata

9,3

Rekreačná Chata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačná Chata. Rekreačná Chata je situovaná uprostred Národného parku Vysoké Tatry a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradu s grilom. Ubytovanie Rekreačná Chata sa nachádza v slovenskom meste Jakubovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tatry Liptov

8,4

Tatry Liptov

Ubytovanie (Vidiecky dom) Tatry Liptov. Ubytovacie zariadenie Tatry Liptov sa nachádza v obci Jakubovany, 11 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tatry Liptov sa nachádza v slovenskom meste Jakubovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 11 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Jakubovany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Jakubovany. Mesto Jakubovany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.